2012 Gruodžio 04

Dažniau keliaujantiems lietuviams, draudimo brokeriai siūlo vis patogesnius interneto įrankius

veidas.lt

Dažniau keliaujantiems lietuviams, draudimo brokeriai siūlo vis patogesnius interneto įrankius

Lietuvos statistikos departamento duomenimis, tautiečių, atostogoms besirenkančių svečias šalis, kasmet vis daugėja.  Nurodoma, kad praeitais metais lietuviai po užsienį keliavo per 1,5 mln. kartų. Tai yra 8,2 proc. daugiau nei 2010-aisiais ir 15,6 proc. – nei 2009-aisiais. Svečių šalių lankymo tradicijai atsigaunant, pastebimas ir kelionių draudimo poreikio augimas. Šias tendencijas seka draudimo brokeriai, kaskart vartotojams pasiūlydami vis patogesnių įrankių.
„Reguliariai tobulindami paslaugas, pastebėjome, kad mūsų klientai atsakingiau renkasi kelionės draudimą. Ir tai maloniai džiugina.“ – atvirauja įmonės „Edrauda“ vadovė Rima Kazlauskaitė. „Kone kiekvienas lygina bent keleto kompanijų kainas, ieško aiškiai išdėstytų rizikų ir išmokos sumų, viliasi, kad viskas bus kuo aiškiau pateikta ir paaiškinta.“
Būtent šiems lūkesčiams patenkinti, kompanija sukūrė įrankį (http://eldrauda.lt), leidžiantį ypač paprastai patikrinti galimą draudimo variantą. Sudėtingas internetinio tinklapio mechanizmas mąsto už vartotoją, tad tereikia pasirinkti regioną, po kurį keliausite, bei datą. Iškart po šio veiksmo, be jokios papildomos informacijos, apskaičiuojamos preliminarios penkių draudimo kompanijų kainos. Rezultatai išdėstomi pagal patrauklumą, patogu juos tarpusavyje lyginti ar pridėjus papildomų parametrų detalizuoti paiešką.
„Pastebėjome, kad konkrečiam vartotojui, skirtingų draudimo kompanijų pasiūlymai gali skirtis kone dvigubai. Ne kiekvienas turi tiek laiko, kad gebėtų susipažinti su visais įmanomais variantais. Tokie žmonės ypač džiaugiasi reikiamą informaciją radę vienoje vietoje.“ – tikina R. Kazlauskaitė. Vadovė džiaugiasi, kad šiais laikais, sprendžiant vartojimo komforto klausimą, ypač gelbsti tai, jog esame technologijų karta. „Dar prieš keletą metų mažai kas būtų patikėjęs, kad kone prieš skrydį, oro uosto laukimo salėje, mobiliuoju internetu galėsime užsisakyti paskutinės minutės draudimą. Dabar tai įmanoma atlikti, kad ir naktį, o už kelių minučių, ramia širdimi, laukti kelionės pradžios. Kolegų nuolatos su šypsena klausiu – ar jūs įsivaizduojate kaip patogiai gyvens mūsų vaikai?“.
Draudimo brokeriai primena, kad lygiai taip pat kaip standartinės elektroninės parduotuvės, taip ir kiti internetiniai įrankiai, taupo įmonės išlaidas. Būtent dėl šios priežasties, puslapyje http://eldrauda.lt pasiūlymai ne tik pateikti vienoje vietoje, bet dažnu atveju yra gerokai pigesni nei užsisakant juos gyvai.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...