2010 Balandžio 06

Donatas Katkus

D. Katkus dėl šmeižto apskundė Vilniaus vicemerą V.Martikonį

veidas.lt

Šv. Kristoforo kamerinio orkestro vadovas Donatas Katkus dėl galimo šmeižto teismui apskundė Vilniaus vicemerą Vidmantą Martikonį.

Pirmadienį Vilniaus 3-iasis apylinkės teismas turėjo pradėti nagrinėti šią bylą, tačiau taikinamasis posėdis neįvyko, nes teisme nepasirodė Vilniaus vicemeras. Taikytis šalys turi galimybę kitame posėdyje.

Pasak vicemero advokatės Ingos Daunoravičienės, į teismo posėdį V.Martikonis neatvyko dėl ligos.

D.Katkus BNS sakė, kad į teismą kreipėsi dėl esą neteisingos V.Martikonio skleidžiamos informacijos apie orkestrą ir neva jame vedamą dvigubą buhalteriją.

“Jis skleidė neteisingą informaciją, intensyviai kalbėjo apie dvigubą buhalteriją. Dėl to du kartus mus tikrino prokurorai, tačiau jie nieko nerado”, – sakė Šv.Kristoforo kamerinio orkestro vadovas.

Pasak D.Katkaus, ji sutiktų taikytis su V.Martikoniu, nes nori, kad tiesiog “būtų nutrauktas šmeižtas”.

Vicemero advokatė BNS sakė, kad V.Martikonis norėtų dalyvauti teismo posėdžiuose.

“Jis nešmeižė ir nenorėjo šmeižti”, – tokią atstovaujamojo poziciją išsakė I.Daunoravičienė. Visgi, anot jos, galutinė V.Martikonio pozicija turėtų išaiškėti kitame posėdyje.

Remiantis Baudžiamuoju kodeksu, už šmeižimą kaltu pripažintas asmuo baudžiamas bauda, laisvės apribojimu arba laisvės atėmimu iki dvejų metų.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...