2011 Birželio 21

D. Kameronas: mes negelbėsime Graikijos

veidas.lt

Scanpix

Didžiosios Britanijos premjeras Deividas Kameronas (David Cameron) pažadėjo atkakliai kautis Briuselyje, kad ant Britanijos mokesčių mokėtojų pečių negultų jokia našta dėl paskolos Graikijai, rašo “telegraph.co.uk”.

D. Kameronas sakė esąs įsitikinęs, kad Didžioji Britanija tikrai neturi prisidėti prie galimos 12 mlrd. eurų paskolos Graikijai, ir tokią nuomonę jis žada išsakyti šią savaitę vyksiančiame Europos Sąjungos (ES) valstybių vadovų susitikime Briuselyje.

Paklaustas, ar Didžioji Britanija gali sau leisti prisidėti prie Graikijos gelbėjimo, D. Kameronas atsakė nemanąs, kad šalis turi tai daryti.

“Nemanau, kad mes prisidėsime, ir šią savaitę labai stengsiuosi to pasiekti”, – laikraščio “The Times” surengtos konferencijos metu sakė D. Kameronas ir pridūrė, kad Britanijos neprašė prisidėti prie naujausios paskolos, ją Graikijai turėtų suteikti tik 17 euro zonos valstybių narių.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...