2010 Lapkričio 09

Pasaulio moterys lyderės

D. Grybauskaitė tapo Metų moterimi

veidas.lt

Pasaulinio JAV žurnalo “Glamour” surengtuose pasaulio moterų lyderių rinkimuose Lietuvos prezidentei Daliai Grybauskaitei įteiktas Metų moters-2010 apdovanojimas.

Iš 19-kos apdovanojimui nominuotų pasaulio valstybių ir vyriausybių vadovių, tarp kurių – Vokietijos kanclerė Angela Merkel, Suomijos prezidentė Tarja Halonen, Argentinos prezidentė Cristina Fernandez de Kirchner, taip pat – Brazilijos, Šveicarijos, Kirgizijos, Kosta Rikos bei kitų šalių ir vyriausybių vadovės, Metų moters apdovanojimai įteikti, kartu su Lietuvos Prezidente, Liberijos prezidentei Ellen Johnson Sirleaf, Slovakijos ministr ei pirmininkei Ivetai Radičovai bei Trinidado ir Tobago premjerei Kamlai Persad-Bissessar.

“Per du dešimtmečius pasaulio moterų lyderių skaičius išaugo nuo aštuonių iki devyniolikos, moterys aukščiausio lygio politikoje – jau ne mados reikalas, o realaus gyvenimo kasdienybė. Vis daugiau moterų sėkmingai dalyvauja ir laimi rinkimus savo šalyse, nes nebijo sunkumų, prisiima atsakomybę ir į politiką žiūri kaip į instrumentą pagerinti savo šalių žmonių gyvenimus”,- sakė Lietuvos vadovė.

Prezidentei Daliai Grybauskaitei ir kitoms apdovanotosioms pasaulio lyderėms asmeniškus sveikinimus perdavė JAV Prezidentas Barackas Obama, apdovanojimus įteikė JAV ambasadorė Jungtinėse Tautose Susan Rice.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...