2011 Birželio 26

D. Grybauskaitė: “Gaudeamus” – Baltijos šalių vienybės atspindys

veidas.lt

BFL

Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino “Gaudeamus” – Baltijos šalių studentų dainų ir šokių šventės – baigiamojo koncerto dalyvius ir žiūrovus.

Kreipdamasi į susirinkusiuosius, Prezidentė pabrėžė, kad jau 55-erius metus vykstantis renginys yra Baltijos šalių studentijos vienybės ir laisvės šventė, ilgus metus žadinusi Lietuvos, Latvijos ir Estijos tautas. 1988-aisiais, kai dar nebuvo atgauta Nepriklausomybė, “Gaudeamus” šventės dalyviai jau viešai kėlė trijų Baltijos valstybių tautines vėliavas.

“Studentija visuomet avangarde, visuomet – priešaky. Visuomet uždega ir išjudina minias. O Jūsų šaunios dainos, šiomis dienomis skambančios Vilniuje, yra didelė šventė ne tik Jums, bet ir visai Lietuvai. Ne tik studentijai, bet ir žilagalviams seneliams. Jie gali pasidžiaugti, kokie šaunūs jų vaikaičiai”, – kalbėjo Prezidentė.

Šalies vadovė palinkėjo, kad daina ir šokis toliau vienytų ir telktų žmones, teiktų džiaugsmą bei įkvėptų iššūkiams ir siekiams.

Prezidentė D. Grybauskaitė yra “Gaudeamus” šventės globėja.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...