2011 Kovo 10

Pavasario sesija

D.Grybauskaitė apie būtiniausius Seimo darbus

veidas.lt

Kova su korupcija, energetikos sistemos ir socialinės rūpybos reformos – tai svarbiausios sritys, prie kurių tolesnio teisinio reguliavimo prezidentė Dalia Grybauskaitė sakė kviečianti prisidėti visą Seimą.

Ketvirtadienį sveikindama parlamentus pradėjus pavasario sesiją prezidentė teigė pasirengusi tolesniam bendram darbui ir atviram dialogui ir su valdančiąja dauguma, ir su opozicija.

Anot D.Grybauskaitės, vienas svarbiausių pavasario sesijos darbų – sumažintų pensijų kompensavimas ir pačios pensijų sistemos modernizavimas.

Prezidentė pabrėžė, kad būtina “Sodros” ir Privalomojo sveikatos draudimo fondo pertvarka, dujų sektoriaus liberalizavimas ir alternatyviosios energetikos plėtra. Ji taip pat ragino priimti įstatymų pakeitimus, kurie padėtų pažaboti korupciją, ypač viešųjų pirkimų srityje.

“Ši sesija įprasmins jau du trečdalius šio Seimo kadencijos. Todėl bendri mūsų darbai ir žmonių laukiami sprendimai įgauna ypatingos svarbos”, – savo laiške parlamentarams priminė valstybės vadovė.

Seimo pavasario sesija prasideda kovo 10 ir baigiasi birželio 30 dieną.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...