2010 Spalio 02

Nekilnojamasis turtas

Būsto Vilniuje kainos jau prasideda nuo 25 tūkst. Lt

veidas.lt

Pigiausiai nekilnojamojo turto šiandien Vilniuje galima įsigyti už 25–35 tūkst. Lt. Nekilnojamojo turto agentūros “Ober-Haus” duomenimis, Vilniuje už tokią sumą pavyks nusipirkti 15–25 kvadratinių metrų vieno kambario butą su bendrais patogumais bendrabučio tipo daugiabutyje nepatraukliausiuose rajonuose – Naujininkuose, Kirtimuose, Aukštuosiuose Paneriuose ar Naujojoje Vilnioje. Tuo tarpu Šiauliuose už tokią sumą jau pavyks įsigyti 7 arų namų valdos žemės sklypą Rėkyvos seniūnijoje. Pigiausias 4–8 arų  namų valdos žemės sklypas Vilniaus pakraštyje atsieis apie 40–60 tūkst. Lt. O pigiausias namas sostinėje, tarkime 30–100 kv. metrų ploto vasarnamis kolektyviniame sode su 4–7 arų žemės sklypu Salininkuose, Naujojoje Vilnioje ir Kirtimuose, kainuoja 70–90 tūkst. Lt.

“Ober-Haus” vertinimo ir rinkotyros skyriaus vadovas Saulius Vagonis tvirtina, kad pigiausias nekilnojamasis turtas yra arba nepatrauklioje vietoje, arba fiziškai susidėvėjęs. “Ar toks turtas – gera investicija, priklauso nuo to, kiek jis ilgalaikis. Net ir prastoje vietoje esantis būstas kylant kainoms brangs, tačiau neretai būstas būna pigus vien dėl to, kad yra sugriuvusiame name arba jam reikia kapitalinio remonto. Tokia investicija, į kurią dar reikės nemažai įdėti pačiam, nėra patraukli”, – sakė S.Vagonis.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...