2011 Sausio 14

Prabangūs automobiliai

Brangiausias automobilis – už milijoną

veidas.lt

Pasaulyje pamažu atsigauna ne tik vidutinės klasės, bet ir prabangių automobilių rinka. Tačiau Lietuvoje ši rinka vis dar merdi – pernai nupirkta tik keliolika itin brangių automobilių.

“AutoTyrimų” duomenimis, pernai tarp prabangiausių Lietuvoje įregistruotų automobilių buvo apie milijoną litų kainuojantys “Mercedes-Benz SLS AMG” ir “Rolls-Royce Ghost”, taip pat įregistruoti ir apie pusę milijono kainuojantys “Porsche Panamera” bei “Bentley Continental Flying Spur”. Tačiau šių prabangių automobilių nupirkta vos po vieną.

Na, o jeigu žvelgtume į pačių populiariausių prabangių automobilių rinką, tai Lietuvoje 2010-aisiais tarp jų pirmavo “Mercedes-Benz S-class” modeliai – jų per metus nupirkta 9. Toliau pagal populiarumą  – 7 klasės BMW automobiliai, jų lietuviai įsigijo 8. Taip pat populiarumo neprarado ir Audi A8 (6 vnt.), “Lexus LS” (5 vnt.), “Mercedes-Benz CL” (3 vnt.)

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...