2012 Kovo 21

Birštone iškils nauja sanatorija

veidas.lt


Kitų metų pavasarį Birštone duris atvers nauja 700 vietų sanatorija. Pasak Birštono savivaldybės Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vedėjo Antano Šabano, privataus investuotojo lėšomis atnaujinamas senas, iki šiol buvęs apleistas sanatorijų kompleksas.

„Nuo „Tulpės“ sanatorijos ši skirsis tuo, kad joje bus įrengta dviejų šimtų vietų baseinų erdvė su burbulinėmis ir vertikaliomis voniomis, povandeniniais ir hidromasažais bei vandens kaskadomis. Naujoje sanatorijoje „Birštono Eglė“ veiks pirčių kompleksas, bus galima mėgautis purvo voniomis, mineralinio vandens procedūromis, masažais“, – vardija Birštono savivaldybės vyriausiasis architektas Mantas Michaliunjo.
Be to, šalia naujos sanatorijos bus įrengtas mineralinio vandens garintuvas. Prisėdus ant suoliukų ar netoli vaikštinėjant bus galima pajusti druskų kambario efektą. „Tokiu būdu sukuriamas pusiau jūrinis klimatas. Tokių mineralinio vandens garintuvų po atviru dangumi, kuriais galės naudotis visi Birštono svečiai, planuojama įrengti ir daugiau. Tai puikus būdas panaudoti mineralinį vandenį ir sustiprinti sveikatą be papildomų išlaidų ne tik jį geriant, bet ir kvėpuojant“, – dėsto A.Šabanas.
Jis priduria, kad kurorto svečiams bus patraukli ir vieta, kurioje įsikurs sanatorija „Birštono Eglė“. Mat ji statoma šalia centrinio – Vytauto parko, kuris taip pat pradėtas tvarkyti. „Jau įrengtos vaikų žaidimų aikštelės po atviru dangumi, o per artimiausius dvejus metus bus atnaujinti pėsčiųjų takai, suoliukai, įrengtos poilsio zonos“, – planais dalijasi Birštono savivaldybės atstovas.
Beje, kurorte plečiamas ir dviračių takų tinklas. Artimiausiu metu jis pailgės nuo 7 iki 12 km.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (1)

  1. ******* ******* rašo:

    *****************///***********************////////*********************


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...