2011 Sausio 01

Lietuva

Be elektros – apie 34 tūkst. vartotojų, prasčiausia padėtis – Šiaulių regione

veidas.lt

Dėl iškritusio gausaus sniego, vėjo, pūgos laužomų šakų ir griūvančių medžių visoje Lietuvoje šeštadienį buvo nutraukta daug elektros laidų. Po vidurdienio be elektros liksuių vartotojų skaičius išaugo nuo 16 tūkst. iki 34 tūkst.

Lietuvos elektros skirstomųjų tinklų operatorė “Lesto” pranešė, kad sudėtingiausia padėtis yra Šiaulių regione, kur iškrito šlapias sniegas ir pūga nesiliauja. Čia be elektros yra apie 13 000 vartotojų. Klaipėdos regione jų taip pat daug – apie 9800.

“Lesto” Korporatyvinės komunikacijos skyriaus atstovė Renata Gaudinskaitė BNS sakė, kad dirba 126 elektros remonto brigados, iškviestas visas papildomas personalas. Vakarų Lietuvoje prie daugelio gedimo vietų, anot jos, net neįmanoma prieiti arba jas identifikuoti. Tačiau, pasak R.Gaudinskaitės, radus gedimo vietą, jis sutvarkomas labai greitai.

“Mes prašome žmonių ir vietos valdžios pagalbos, nes vieniems susitvarkyti yra neįmanoma. Kas tik gali, padeda technika, traktoriais nukasa sniegą”, – teigė “Lesto” atstovė.

Panevėžio regione šiuo metu be elektros likę apie 3400 vartotojų, Utenos – apie 3800, Vilniaus – apie 1500, mažiausiai jų – Alytaus ir Kauno regionuose – atitinkamai 700 ir 110.

Ypač prasta padėtis Šiauliuose, Kelmėje, Mažeikiuose, Radviliškyje, Kretingoje, Plungėje, Šilalėje, Tauragėje, Biržuose, Rokiškyje, Panevėžyje, Ignalinoje, Utenoje.

“Labai prašome gyventojų nesiartinti prie nutrūkusių elektros linijų laidų, patiems nesiimti jokių veiksmų – nekelti nuvirtusių medžių, neliesti sugedusių elektros įrenginių,”- pranešime sakė “Lesto” operatyvinio valdymo grupės vadovas Jevgenijus Sakovičius.

Įmonė prašo skubiai informuoti apie nutrūkusį elektros tiekimą, pastebėtus sugadintus elektros tiekimo įrenginius ar grėsmingus objektus trumpuoju numeriu 1802 arba pagalbos telefonu 112.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...