2011 Balandžio 20

Incidentas

Banko darbuotojų mokymai pašiurpino praeivius

veidas.lt

Praėjusią savaitę “Veido” žurnalistė atsitiktinai tapo incidento “Swedbank” padalinyje liudininke. Eidama pro Vilniaus Vokiečių gatvėje esantį banko poskyrį, viduje ji pastebėjo panašiu į ginklą daiktu banko darbuotojams grasinantį vyriškį. Žurnalistei iškvietus policiją, keli ekipažai prisistatė mažiau nei per minutę, policininkai įsiveržė į banką.

Tačiau paaiškėjo, kad banke viso labo vyko darbuotojų mokymai, kaip elgtis užpuolimo atveju – į ginklą panašiu daiktu banke mojavo bendrovės 4GS instruktorius.

Policijos teigimu, reikia džiaugtis, kad niekas nenukentėjo, nes mokymai buvo vykdomi nesuderinus jų su policija, blogiausia – matant praeiviams. Štai vienas delfi.lt komentatorius prisipažino, kad su savimi nešiojasi legalų ginklą, ir jei banke pats būtų pastebėjęs ginkluotą vyriškį, neabejodamas būtų į jį šovęs.

Beje, policijos departamento atstovas spaudai Ramūnas Matonis teigia, kad šis įvykis tapo testu ne tik banko darbuotojams, bet ir policijos pareigūnams, ir šie jį nepriekaištingai išlaikė – į įvykio vietą prisistatė akimirksniu.

“Swedbank” atstovai sako, kad ir bankui tai buvo gera pamoka – kartu su Vilniaus apskrities vyriausiuoju policijos komisariatu bankas susitarė dėl glaudesnio bendradarbiavimo, mat mokymai, kaip elgtis ekstremalių situacijų atveju, banke rengiami nuolat.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...