2011 Vasario 21

Bankininkystė

“Swedbank” ir “mokejimai.lt” pasirašė sutartį

veidas.lt

Bendrovė “EVP International”, dirbanti su prekės ženklu “mokejimai.lt”, ir vienas didžiausių šalyje komercinių bankų “Swedbank” baigė derybas ir pasirašė naują bendradarbiavimo sutartį.

“Pasirašėme sutartį ir per mūsų mokėjimo sistemą už prekes bei paslaugas vėl gali atsiskaityti “Swedbank” paslaugų vartotojai. Klientams paslauga nepabrango, o mūsų ir banko sutartų sąlygų negaliu komentuoti, nes tai konfidencialu”, – dienraščiui “Verslo žinios” sakė “EVP International” direktorius Kostas Noreika.

“Swedbank” praėjusių metų spalio 1 dieną buvo vienašališkai nutraukęs sutartį su “EVP International”. Dėl šių veiksmų bendrovė kaltino banką nesąžininga konkurencija, o “Swedbank” tvirtino, kad “EVP International” užsiima neteisėta veikla, kuri turi būti sustabdyta.

“EVP International” dirba su smulkiais tinklalapiais ir aptarnauja mažas internetines parduotuves, kurioms per brangu integruoti bankines mokėjimo sistemas. Pasak K.Noreikos, įsižiebus konfliktui, kai “Swedbank” neleido klientams tiesiogiai atsiskaityti per sistemą “mokejimai.lt”, įmonės apyvarta krito 30 tūkst. litų per mėnesį.

“Swedbank” atstovai susitaikymo fakto nekomentuoja remdamiesi konfidencialumo susitarimais.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...