2011 Spalio 17

Bankai vertinami pozityviai, greitųjų kreditų bendrovės – skeptiškai

veidas.lt


Greitųjų kreditų bendrovės turėtų susimąstyti dėl savo įvaizdžio Lietuvoje, nes 98,4 proc. apklaustų šalies gyventojų nuomonė apie šias bendroves neigiama arba vidutiniška. Teigiamai greitųjų paskolų bendroves vertina vos 0,2 proc. respondentų. Tai paaiškėjo iš “Veido” užsakymu tyrimų bendrovės “Prime consulting” atliktos naujausios sociologinės apklausos. Pasak “Prime consulting” direktoriaus Sauliaus Olencevičiaus, keliolika apklaustųjų minėjo, kad patyrė daug sunkumų, kol grąžino pasiskolintus pinigus, o keletas teigė, kad buvo pasiskolinę, bet daugiau niekada neketina to daryti.
Įprastus bankus Lietuvos gyventojai vertina pozityviau: dauguma (beveik du trečdaliai) apklaustųjų mano, kad jų pinigai Lietuvos bankuose yra saugūs. Tiesa, 35,8 proc. respodentų pabrėžė, kad jų pinigai šalies bankuose saugūs tik iš dalies, kol pasaulyje neprasidėjo rimtesnė finansų krizė.

Kokia Jūsų nuomonė apie Lietuvoje veikiančias greitųjų kreditų bendroves? (proc.)

Vidutiniška, jos gali gyvuoti, bet aš jų paslaugomis nesinaudoju    65,4
Neigiama, nes jos apgaudinėja ir apiplėšinėja žmones, lupdamos milžiniškas palūkanas    33
Nežinau / neturiu nuomonės    1,4
Teigiama, nes jos man ir kitiems pritrūkusiems pinigų suteikia kreditus priimtinomis sąlygomis    0,2

Kaip vertinate, ar Jūsų pinigai Lietuvos bankuose šiuo metu saugūs? (proc.)

Taip, saugūs    63,2
Saugūs tik iš dalies, kol pasaulyje neprasidėjo rimtesnė finansų krizė    35,8
Man tai neįdomu, aš bankuose savo pinigų nelaikau    0,6
Ne, nesaugūs    0,4
Pasitikiu tik užsienio bankais    0

Šaltinis: “Veido” užsakymu rinkos tyrimų ir konsultacijų bendrovės “Prime consulting” 2011 m. spalio 10–12 d. atlikta Lietuvos didžiųjų miestų 500 gyventojų apklausa. Cituojant apklausą, nuoroda į “Veidą” būtina.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (1)

  1. audrius audrius rašo:

    visi klykia bedarbiste, sodros biudzetas,dideja skola mes skaitomes stipri valstybe, ir surenkam labdara azijoms šalims.tai jeigu taip kodel kaip neisvysciose salyse girdziama paskola greiti pinigai.ar ne laikas uzdaryti,tokius kioskelius kabutese kur duoda lengva pasipelnima ir skurdina LIETUVA.Gal nereikes kirsti kam papuola galvas,senukams,vaikams, ir kur daugelis dar nezyno tu suktybiu.Manau tai svaresne ir skaistesne LIETUVAI bus.tykiuosi kad psiesks seimunus ir jie atreguos.


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...