2011 Vasario 21

Baltarusija

Baltarusijai pavyko užkirsti kelią iš išorės inspiruojamam sąmokslui

veidas.lt

Baltarusijos prezidentas Aleksandras Lukašenka pareiškė, kad per prezidento rinkimus prieš šalį buvo organizuotas sąmokslas, kurį rėmė užsienio specialiosios tarnybos.

“Gruodžio 19 dienos įvykiai dar kartą patvirtino, kad prieš mūsų šalį buvo surengtas tikras sąmokslas”, – pirmadienį kalbėdamas Ginkluotųjų pajėgų vadovybei ir kariškiams apie 2010 metų gruodžio 19 dienos įvykius Minske sakė A.Lukašenka.

Valstybės vadovas pažymėjo, kad “jį (sąmokslą) finansavo užsienio specialiosios tarnybos, o vykdytojų vaidmuo buvo skirtas vietiniams politikos “vadams”, apie kurių neva audringą darbą Baltarusijos žmonių naudai pati tauta net neįtarė”.

“Taip, aš irgi nepagalvojau, kad mūsų “vadai” gali taip toli nueiti”, – sakė A.Lukašenka.

Jis sakė, kad “didžioji pinigų dalis buvo gauta iš Vokietijos ir Lenkijos, taip pat ir per kitas valstybes”. “Ten buvo rengiamos valdžios mūsų šalyje nuvertimo programos”, – pažymėjo prezidentas, sakydamas, kas “tai tikri faktai, kurie remiasi dokumentais ir tų, kurie tai organizavo, parodymais”.

“Tačiau mes apgynėme konstitucinę tvarką, gerovę ir Baltarusijos suverenitetą”, – pareiškė valstybės vadovas.

Prezidentas taip pat pažymėjo, kad “mūsų piliečiai iš esmės supratingai įvertino valdžios veiksmus ir palaikė pasirinktą šalies vystymosi kelią”.

A.Lukašenka pabrėžė, kad “šantažo ir dvigubų standartų politika – visiškai neperspektyvus dalykas”. Juk, pasak prezidento, “mes ne kartą susidūrėme su įvairiomis politinėmis, ekonominėmis, informacinėmis akcijomis ir kampanijomis”.

“Mums nuolat pranašavo visišką žlugimą ir krachą, tačiau šių “orakulų” prognozės taip ir neišsipildė”, – pareiškė prezidentas.

“Jeigu dar kas nors nori mus mokyti ekonomikos ir valstybės kūrimo pagrindų, tegu veltui nesivargina, nelenda pas mus su pamokymais, o geriau tegu tvarko aštrius socialinius konfliktus savo šalyse”, – pabrėžė A.Lukašenka.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (1)

  1. lietuvis lietuvis rašo:

    baltarusijos diktatorius-Lukosenka,cia visi zino,o lietuvos diktatorius- visas seimas


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...