2011 Gegužės 19

Baltarusija suderino su Rusija paskolos sąlygas

veidas.lt

BFL

Baltarusija susitarė su Rusija, kad per trejus metus jai bus suteikta 3-3,5 mlrd. dolerių paskola iš Eurazijos ekonominės  sąjungos (EurAzES) Antikrizinio fondo, pranešė Baltarusijos ministras pirmininkas Michailas Miasnikovičius.

Spaudos konferencijoje ketvirtadienį Minske jis pažymėjo, kad “visos paskolos gavimo sąlygos ir pozicijos suderintos, sumos taip pat patikslintos”.

“Mes sutarėme su Rusija, kad per Eurazijos ekonominės  sąjungos (EurAzES) Antikrizinio fondo sistemą per trejus metus bus skirti 3 mlrd., galbūt netgi 3,5 mlrd. dolerių”, – sakė M. Miasnikovičius.

Premjeras sakė, kad “paskolos suteikimo sąlygos – makroekonominės”, pažymėdamas, kad “paskola suteikiama lengvatinėmis sąlygomis”.

M. Miasnikovas pridūrė, kad “pagrindiniai pinigai sukasi šalies ekonomikoje, o paskola reikalinga tam, kad greitai būtų išspręstos susikaupusios problemos”.

“Kai kalbama apie skolinamus pinigus iš EurAzES Antikrizinio fondo, tai daroma tam, kad susikaupusios problemos būtų sprendžiamos pakankamai greitai, ir toliau būtų dirbama realizuojant tuos sprendimus, kurie padės užtikrinti subalansuotą valiutų rinką”, – sakė Baltarusijos premjeras.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...