2010 Gruodžio 06

Baltarusija ras alternatyvą rusiškoms dujoms, nesižemins prieš Rusiją dėl naftos

veidas.lt

Baltarusijos prezidentas Aleksandras Lukašenka pareiškė esą tikras, kad pavyks rasti alternatyvinių gamtinių dujų tiekėjų. Anot jo, Minskas nesižemins prieš Maskvą ir dėl naftos tiekimo.

A.Lukašenkos žodžiais, nenormalu, kai kaskart prieš Naujuosius metus Baltarusijai tenka prašinėti iš Maskvos naftos.

“Argi tai normalu, kai Baltarusijos pareigūnams tenka raitytis Maskvoje kaskart artėjant Naujiesiems metams, kad išmelstų barelį naftos?” – pareiškė A.Lukaenka, pirmadienį kalbėdamas visos Baltarusijos liaudies susirinkime.

“Žmonės švenčia, o pas mus visi, ir prezidentas, ir departamento vadovas, raitomės Maskvoje ar dar kur nors, kad išprašytume barelį naftos ar kubinį metrą dujų. Tai nenormalu. Todėl šiandien iškeltas uždavinys. Ir jis vykdomas. Ir ne todėl, kad Rusija bloga”, – pabrėžė sakė A.Lukašenka.

“Radome alternatyvų naftos tiekimą, rasime ir dujų. Mes turime teisę ieškoti alternatyvos, ir mes ją rasime”, – pridūrė A.Lukašenka

Jis pripažino, kad jam visada buvo “sunku bendradarbiauti su naująja Rusija”.

“Reikalo esmė ne asmeniniai santykiai, aš pasirengęs kęsti viską. Bet aš negaliu sutikti, kai man prieš Naujuosius metus du kartus padidinamos (gamtinių dujų) kainos”, – sakė prezidentas.

“Mes niekada nepakęsime, kad mus žemintų, kad mums jodinėtų ant sprando. Tada jums reikės ieškoti kito prezidento”, – pareiškė A.Lukašenka.

“Kol aš esu Baltarusijos prezidentas, aš su tuo sutikti negaliu”, – pridūrė jis.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (1)

  1. tikras lietuvis tikras lietuvis rašo:

    Lukošius teisus.


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...