2011 Gegužės 06

Balandis Kauno biudžetui – geras mėnuo

veidas.lt

"Veido" archyvas

Balandį Kauno miesto savivaldybės biudžetą sekėsi pildyti netgi su kaupu: gauta 10,1 tūkst. Lt pajamų ir dotacijų daugiau nei pagal vasarį patvirtintą metinį planą. Tiesa, balandį biudžetą pasiekė gerokai daugiau dotacijų, palyginti su mėnesiui planuotu kiekiu, – iš viso 114,6 proc.

Galima teigti, kad balandis Kauno miesto piniginei buvo neblogas mėnuo, bet 4 mėnesių biudžeto planui įvykdyti vis dėlto pritrūko 20,78 mln. mokesčių, pajamų ir sandorių lėšų. O priskaičiavus visas dotacijas, kurių nuo metų pradžios gauta 109,8 proc. planuoto kiekio, – 9 mln. Lt daugiau, nei tikėtasi, vis tiek trūksta 11,72 mln.

Tiesa, derėtų atsižvelgti į tai, kad vien per sausį Kauno miesto savivaldybės biudžete atsirado 13,34 mln. litų deficitas. Anot savivaldybės administracijos Finansų skyriaus vedėjo Algimanto Lauciaus, tokia situacija nėra reta. Nes prieš sausį, metų pabaigoje, stengiamasi likviduoti senus įsiskolinimus ir skubama sumokėti mokesčius.

Žinant, kokia “minusinė” Kauno miesto biudžetui buvo metų pradžia, galima teigti, jog ankstesnį atsilikimą biudžeto pildytojai laipsniškai mažina, nes planas vykdomas vis geriau.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...