2011 Kovo 10

Neteisėtos statybos

“Bajorkiemį” parduos varžytinėse

veidas.lt

Prokurorai siekia, kad prie greitkelio būtų nugriauti visi šalia greitkelio Kaunas-Vilnius veikiančią “Bajorkiemio” užeigą juosiantys neteisėti pastatai, o paskolos neatgaunantys bankininkai nori “Bajorkiemį” parduoti varžytinėse.

“Ateitis atrodo gana niūri. Prokuratūra siekia, kad būtų nugriauti ne tik teritorijoje esantys statiniai, bet ir pagrindinio pastato dalis, kur yra banketinė salė, kai kurios virtuvės patalpos. Jei ta dalis bus nugriauta, neliks pagrindinio pastato grožio. Atstatymo galimybės abejotinos”, – “Kauno dienai” sakė užeigos pastatą šiuo metu nuomojančio restoranų tinklo savininkas Paulius Tamošiūnas.

Anot jo, atrodo, kad senieji savininkai 2002-aisiais klastojo dokumentus, todėl pagrindinis pastatas pastatytas didesnis, nei numatyta statybų leidime.

“Bajorkiemio” akcininkai iš banko “DnB Nord” yra pasiskolinę apie 2,5 mln. litų, tačiau neįstengia sumokėti net palūkanų, kurios per metus siekia apie 160 tūkst. litų. Dėl tos priežasties bendrovei iškelta bankroto byla.

“Mane jaudina “Bajorkiemio” ateitis – prisidėjau jį kuriant ir puoselėjant. Jei bus paskelbtos varžytinės, manau jose dalyvauti. Nors ūkinė situacija bendrovėje “Bajorkiemis” atrodo beviltiška, tačiau pastato būklė nėra prasta”, – sakė vienas “Bajorkiemio” įkūrėjų Algirdas Mažeika.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...