2011 Sausio 13

Aviacija

“Aurela” tvirtina suradusi investuotoją

veidas.lt

Finansinių sunkumų slegiama Lietuvos kapitalo užsakomųjų skrydžių bendrovė “Aurela” teigia suradusi potencialių investuotoją, tačiau jo neatskleidžia.

“Aurelos” atstovai tvirtina, kad su neskelbiamu pirkėju pirmadienį buvo pasirašyta pardavimo sutartis, tačiau pinigai bus pervesti vėliau. Civilinės aviacijos administracija oficialios informacijos apie tai kol kas nėra gavusi, ketvirtadienį rašo dienraštis “Lietuvos rytas”.

“Pirmadienį su potencialiu investuotoju pasirašėme sutartį. Naujam pirkėjui priklausys 100 proc. “Aurelos” akcijų. Pirkėjas – iš užsienio. Galiu pridurti, kad rinkomės iš keturių galimų investuotojų”, – sakė “Aurelos” generalinis direktorius Valdas Barakauskas.

Jis tvirtino, kad kai tik pinigai už akcijas bus pervesti, apie naują “Aurelos” savininką visuomenė bus informuota.

“Atsiskaitymo terminą atidėjome iki sausio 31 dienos. Tačiau investuotojas žada, kad sandoris įvyks anksčiau”, – pridūrė “Aurelos” vadovas.

Pasak jo, pasikeitus “Aurelos” savininkams gerokai plėsis lėktuvų parkas, bendrovė užsiims nebūtinai tiktai užsakomųjų skrydžių verslu.

Tai jau ne pirmas kartas, kai “Aurela” tvirtina radusi potencialius investuotojus. Susisiekimo ministerijos vadovams V.Barakauskas dar pernai yra kalbėjęs apie pirkėjus, tačiau ir tuomet jų pavadinimas slėptas.

“Oficialios informacijos apie pasirašytą sutartį nesu gavęs, neoficialių žinių nekomentuoju”, – sakė Civilinės aviacijos administracijos direktorius Kęstutis Auryla.

Šiuo metu “Aurela” veikia pagal laikiną licenciją, kurią Susisiekimo ministerija išdavė praėjusių metų pabaigoje. Vienintelė “Aurelos” akcininke yra Liuksemburge registruota kompanija “Jocar Holding”.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...