2011 Vasario 19

Užsienis

Bahreino opozicija nesutinka derėtis

veidas.lt

Pagrindinis Bahreino šiitų opozicinis judėjimas šeštadienį pareiškė, kad sosto įpėdinio pasiūlymą pradėti dialogą priims tik atsistatydinus vyriausybei ir iš sostinės gatvių atsitraukus armijai.

“Kad imtume rimtai svarstyti dialogo (galimybę), vyriausybė privalo atsistatydinti, o armija – atsitraukti iš gatvių” sostinėje Manamoje, sakė Islamo nacionalinės santarvės asociacijos (“al Wefaq”) frakcijos parlamente vadovas Abdul Jalilas Khalilas Ibrahimas (Abdul Džalilas Chalilas Ibrahimas).

“Tai, ką matome dabar, yra ne dialogo, o jėgos kalba”, – pridūrė jis, turėdamas omenyje penktadienį įvykusį vyriausybės pajėgų susidorojimą su protestuotojais, per kurį buvo sužaloti 95 žmonės, o trys iš jų, pasak A.J.Kh.Ibrahimo, “patyrė klinikinę mirtį”.

Karališkosios šeimos pasiūlymas pradėti dialogą “nėra rimtas”, aiškino “al Wefaq” parlamentinės frakcijos lyderis, ragindamas šalies vadovus imtis “rimtų ir nuoširdžių priemonių, kurios atitiktų dabartinės padėties reikalavimus”.

“Padėtis sudėtinga, ir baiminuosi, kad ji jau tapo nevaldoma”, – perspėjo A.J.Kh.Ibrahimas, kurio blokas, turintis 18 deputatų 40 vietų parlamente, protestuodamas pasitraukė iš asamblėjos.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...