2011 Kovo 21

Užsienis

Bahreinas sužlugdė “užsienio sąmokslą”

veidas.lt

Bahreinas sužlugdė “užsienio sąmokslą” smogti Persijos įlankos valstybėms, pareiškė karalius Hamadas bin Isa Al Khalifa (Hamadas bin Isa Chalifa), veikiausiai turėdamas galvoje šiitišką Iraną.

Karalius apie sužlugdytą sąmokslą pranešė netrukus po to, kai saugumo pajėgos ėmėsi griežtų priemonių pažaboti šiitų protestuotojus.

Hamadas bin Isa Al Khalifa sakė, jog “trisdešimties, galbūt dvidešimties metų laikotarpiu buvo rezgamas užsienio sąmokslas…”.

“Jei tai būtų pavykę vienoje iš Persijos įlankos bendradarbiavimo tarybos valstybių, tai būtų išplitę”, – sakė karalius, kurio žodžius pirmadienį citavo valstybinė naujienų agentūra.

“Skelbiu, kad šis sąmokslas sužlugdytas”, – sakė karalius, kreipdamasis į karininkus iš bendrų Persijos įlankos bendradarbiavimo tarybos valstybių pajėgų, kurios praėjusią savaitę įžengė į Bahreiną malšinti demokratijos aktyvistų protestų šiitų dominuojamoje, bet sunitų režimo valdomoje karalystėje.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...