2011 Liepos 21

B. Gatesas: Į „Microsoft“ vadovo postą negrįšiu

veidas.lt

Scanpix

Bilas Gatesas – vienas turtingiausių pasaulio žmonių, „Microsoft“ programinės įrangos giganto įkūrėjas Didžiojoje Britanijoje vykusioje konferencijoje pabrėžė, jog nebegįš į kompanijos vadovo postą, kurį paliko 2008 metų biželio mėnesį. Bilas Gateso pareigas perėme Styvas Ballmeris.

„Visą likusį gyvenimą mano tolimesnis darbas liks susijęs su įkurtu labdaros fondu. Į „Microsoft“ vadovo postą aš tikrai negrįšiu. Labdaros fondas yra mano pagrindinė veiklos sritis“, – sakė B. Gatesas.  „Microsoft“ įkūrėjas kartu su savo žmona 2008 metais įkurtam labdaros fondui „Bill & Melinda“ skiria išties didžiulį dėmesį.

Į provokuojanti žurnalistų klausimą, ar jo vaikai naudojasi konkurentų, pavyzdžiui, „Apple“, sukurtais įrenginiais, Bilas atsakė, jog visos jo atžalos liko ištikimi „Microsoft“. „Jie naudojasi „Windows“ įrenginiais, turi „Zune“ muzikos grotuvus bei „Xbox 360“ žaidimų kompiuterį“, – sakė B. Gatesas ir pridūrė, jog jo vaikai neturi nieko išskirtinio, ko negalėtų turėti kiti vaikai.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...