2010 Gegužės 17

Brangenybės

Auksui ir sidabrui – pasakiškos nuolaidos

veidas.lt

Trečdaliu pigesni gaminiai su briliantais, 50 proc. nukainoti aukso papuošalai ir net 75 proc. nuolaidos sidabro aksesuarams. Tokiomis dar neregėtomis nuolaidomis klientus vilioja prabangiais papuošalais prekiaujantys verslininkai Lietuvoje.

“Juvelyrika – ne pirmo būtinumo prekė, todėl žmonės mūsų parduotuves aplenkia. Jeigu netaikytume nuolaidų, pirkėjų iš viso neturėtume”, – mano įmonės “Auksinė liūtė” savininkė Vida Sutkuvienė ir priduria, kad aukso uncijos kaina praėjusią savaitę sumušė visų laikų rekordą ir pakilo iki 1200 JAV dolerių. “Ir tokiomis aplinkybėmis esame priversti taikyti stulbinamas nuolaidas”, – atsidūsta pašnekovė.

Prabangiais papuošalais prekiaujantys verslininkai sako, kad jų verslas, palyginti su pakilimo metais, dabar susitraukęs bemaž 60 proc. Pirkėjai iš viso nebesidomi papuošalais su briliantais, iš aukso dirbinių dairosi tik į vestuvinius žiedus. Šiek tiek juda tik prekyba sidabro papuošalais, nes jie pigesni.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...