Veidas.lt Veidas.lt
Auksui ir sidabrui – pasakiškos nuolaidos

Trečdaliu pigesni gaminiai su briliantais, 50 proc. nukainoti aukso papuošalai ir net 75 proc. nuolaidos sidabro aksesuarams. Tokiomis dar neregėtomis nuolaidomis klientus vilioja prabangiais papuošalais prekiaujantys verslininkai Lietuvoje.

“Juvelyrika – ne pirmo būtinumo prekė, todėl žmonės mūsų parduotuves aplenkia. Jeigu netaikytume nuolaidų, pirkėjų iš viso neturėtume”, – mano įmonės “Auksinė liūtė” savininkė Vida Sutkuvienė ir priduria, kad aukso uncijos kaina praėjusią savaitę sumušė visų laikų rekordą ir pakilo iki 1200 JAV dolerių. “Ir tokiomis aplinkybėmis esame priversti taikyti stulbinamas nuolaidas”, – atsidūsta pašnekovė.

Prabangiais papuošalais prekiaujantys verslininkai sako, kad jų verslas, palyginti su pakilimo metais, dabar susitraukęs bemaž 60 proc. Pirkėjai iš viso nebesidomi papuošalais su briliantais, iš aukso dirbinių dairosi tik į vestuvinius žiedus. Šiek tiek juda tik prekyba sidabro papuošalais, nes jie pigesni.

Daugiau šia tema:

arrow1 komentaras

  1. Virginija
    Virginija
    2010-05-17 12:03

    Papuošalai iš aukso yra sprendimas tiems, kurie nori atrodyti ypatingai tiek per šventes, tiek ir kasdien. Auksiniai papuošalai ne tik traukia akį, bet ir dvelkia solidumu bei prabanga https://ziedelis.lt/suzadetuviu-ziedai/

Komentuokite