2010 Gruodžio 17

Verslas

“Audimui” vėl vadovauja R.Povilaitis

veidas.lt

Sporto aprangos gamintojai bendrovei “Audimas” vėl grįžo vadovauti vienas įmonės savininkų – Rimvydas Povilaitis. Nuo šių metų gegužės šiame poste dirbusi Daina Daubarė pasitraukė “abipusiu šalių susitarimu”, rašo svetainė eversus.lt.

“Šiuos pasikeitimus priėmė valdyba, atsižvelgdama į naujus mūsų bendrovės veiklos planus. Jie susiję su tuo, kad “Audimo” prekės ženklas ir bendrovės gamyba bus atskirai veikiantys verslai. Tai įmonei garantuos stabilumą, lankstumą ir efektyvumą”, – sakė R.Povilaitis.

Bendrovė rimtai planuoja dirbti su savo prekės ženklu – prekės ženklo direktore tapo Ieva Bieliūnaitė, iki šiol dirbusi bendrovės “Biok” rinkodaros vadove.

“Vienas iš mūsų didesnių tikslų yra vystyti prekės ženklo plėtrą Lietuvos ir užsienio rinkose, performuojant plačią prekės ženklo koncepciją. Taip pat vykdome projektus, susijusius su naujų, novatoriškų produktų įvedimu, naujomis kolekcijomis, vystome ir vadinamąjį savo RMG verslą. Jis susijęs su produktų sukūrimu ir jų gaminimu kitiems prekės ženklams”, – teigia R.Povilaitis.

Buvusi “Audimo” vadovė D.Daubarė su partneriu iš Italijos įkūrė bendrovę ir dabar dirba Ukrainoje – ji šalies dizainerius konsultuoja mažmeninės prekybos ir prekės ženklo vystymo srityje.

“Dirbame dar neilgai, tačiau jau pasiekėme, kad vienos iš Ukrainos dizainerių kolekcija būtų pardavinėjama “Dolce & Gabbana” parduotuvėse”, – kalbėjo D.Daubarė. Vadovauti Kauno sporto aprangos gamintojai ji pradėjo šių metų gegužę, o lapkričio 8 dieną ji jau paliko postą.

Pasak eversus.lt, “Audimas” naujajai vadovei buvo numatęs konkrečias užduotis, tačiau akcininkai po kurio laiko turbūt nusprendė, kad jų lūkesčiai nebus pateisinti.

Į “Audimą” buvusi bendrovės vadovė atėjo iš “Lietuvos draudimo”, kuriame dirbo pardavimų departamento direktore. 2004-2008 metais, ji vadovavo mažmeninės drabužių prekybos bendrovei “Baltika Lietuva”.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...