2016 Spalio 21

Netektis

Atsisveikinta su Seimo nariu, sveikatos apsaugos ministru Juru Požela

veidas.lt

Atsisveikinimas su J.Požela, BFL nuotr.

 

Spalio 19 d. Antakalnio kapinėse palaidotas parlamentaras, sveikatos apsaugos ministras, LSDP vicepirmininkas Juras Požela. Palydėti jo urnos į paskutinę kelionę plūdo artimieji, bendražygiai, draugai.

 

Politikas mirė eidamas 35-uosius metus. Nuo rugpjūčio vidurio, kai buvo nustatytas ūmus kasos uždegimas (pankreatitas), jis buvo gydomas Santariškių klinikose. J.Požela, ministru paskirtas šių metų kovo 15 d., per kelis mėnesius spėjo pasireikšti kaip modernių reformų iniciatorius. Su šiuo politiku socialdemokratai siejo ir savo partijos ateitį: jam prognozuota tapti LSDP pirmininku ir vienu ryškiausių Lietuvos politinių lyderių. J.Požela 2004–2006 m. dirbo europarlamentaro padėjėju, 2006–2010 m. vadovavo Jaunimo reikalų departamentui prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, 2010–2012 m. dirbo Seimo nario padėjėju-sekretoriumi, opozicijos lyderio patarėju. Nuo 2003 iki 2012 m. tris kadencijas iš eilės buvo išrinktas Vilniaus miesto savivaldybės tarybos nariu, vadovavo Socialinių reikalų komitetui. J.Požela Vilniaus universitete buvo įgijęs informologijos bakalauro bei komunikacijos ir informacijos magistro laipsnius.
Su žmona Živile augino sūnų Jorį. Politikas daugiamandatėje apygardoje jau buvo išrinktas ir į naujos kadencijos Seimą.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...