2010 Rugsėjo 29

Premjeras

Atidėtas sprendimas dėl išmokų žemdirbiams

veidas.lt

Valstiečių liaudininkų sąjungai pagrasinus nutraukti politinę paramą valdančiajai koalicijai, premjeras Andrius Kubilius trečiadienį pareiškė, kad sprendimas dėl tiesioginių išmokų žemdirbiams buvo atidėtas pačių valstiečių liaudininkų prašymu.

“Sprendimas dėl išmokų ūkininkams buvo atidėtas savaitei pačių valstiečių liaudininkų prašymu, kad būtų detaliau apsvarstytas. Premjeras yra įsitikinęs, kad svarstomas sprendimas yra labai geras ūkininkams”, – BNS premjero poziciją perdavė jo patarėjas Virgis Valentinavičius.

Tris atstovus Seime turinčių valstiečių liaudininkų lyderis Ramūnas Karbauskis BNS sakė ketvirtadienį partijos tarybai teiksiąs siūlymą nutraukti paramos sutartį, nes valdantieji esą nevykdo įsipareigojimų. Tarp svarbiausių minimos tiesioginės išmokos žemdirbiams.

Valstiečiai liaudininkai yra įsipareigoję nereikšti ir nepalaikyti nepagrįstų interpeliacijų ministrui pirmininkui, ministrams bei nepasitikėjimo Vyriausybe.

Valdančioji Permainų koalicija šiuo metu parlamente turi 69 Seimo narių palaikymą iš 140.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...