2010 Gruodžio 06

Užsienio politika

Argentina pripažino Palestinos valstybę

veidas.lt

Argentina pirmadienį pripažino “laisvą ir nepriklausomą” Palestinos valstybę, praėjus kelioms dienoms nuo tokio pat Brazilijos žingsnio, sukėlusio nerimą Izraeliui.

Argentinos prezidentė Cristina Kirchner (Kristina Kiršner) parašė Palestiniečių savivaldos lyderiui Mahmoudui Abbasui (Mahmudui Abasui) laišką, kuriame jos šalis pripažįsta Palestiną su sienomis, kurios buvo 1967 metais, pranešė pirmadienį Argentinos pareigūnai.

Panašiai savaitgalį pasielgė jos kaimynas, savo kadenciją baigiantis Brazilijos prezidentas Luizas Inacio Lula da Silva (Luisas Inasijus Lula da Silva) savo laiške M.Abbasui. Šiame laiške, kurį penktadienį paviešino Brazilijos užsienio reikalų ministerija, sakoma, kad Brazilija pripažįsta Palestiną.

Izraelis reagavo į Brazilijos pareiškimą “su liūdesiu ir nusivylimu” bei priminė, kad 1995 metų susitarimu su Palestiniečių savivalda Palestinos valstybė gali atsirasti tik derybomis.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (5)

 1. s s rašo:

  super

 2. kalvis kalvis rašo:

  +1

 3. konsultantas konsultantas rašo:

  QL ;]

 4. oras oras rašo:

  pritariu

 5. Leonido draugas Leonido draugas rašo:

  Būtų smagu sužinoti ką apie tai mano gerbiamas Leonidas Donskis.


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

 • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

  Apklausos rezultatai

  Loading ... Loading ...