2010 Birželio 11

Reforma

Apskričių reformai – “karštoji” linija

veidas.lt

Vyriausybė galimiems gyventojų klausimams dėl apskričių reformos atidarė specialią telefono liniją – 8 5 266 37 11. Į ministro pirmininko tarnybą paskambinę piliečiai galės sužinoti, kur gauti konkrečios informacijos dėl jų regione vykdomos apskričių reformos, ar bus nukreipti į atitinkamą instituciją.

„Šios didelio masto reformos įgyvendinimas artėja prie finišo – priimti beveik visi reikalingi įstatymai, paskirstytos funkcijos, sparčiai sprendžiami likę klausimai. Užbaigus reformą bus panaikintos besidubliuojančias funkcijos, taupiau ir racionaliau panaudojamos lėšos, o paslaugos bus teikiamos greičiau ir paprasčiau, daugiau jų bus teikiama vietos savivaldoje. Siekdami, kad perėjimas prie naujos sistemos įvyktų kuo sklandžiau, specialiai tam tikslui gyventojams atidarėme ir specialią telefono liniją“ – sako ministro pirmininko kancleris Deividas Matulionis.

Apskričių viršininkų pareigybės ir apskričių viršininkų administracijos panaikinamos nuo šių metų liepos 1 dienos, tačiau apskritys paliekamos kaip teritoriniai šalies vienetai. Panaikinus apskričių viršininkų pareigybes ir apskričių viršininkų administracijas dalis funkcijų bus deleguotos ministerijoms, dalį perims savivaldybės. Todėl gyventojai ir po reformos bus aptarnaujami ministerijų ir kitų valstybės institucijų padaliniuose bei savivaldybėse.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (1)

  1. Karasiovas Karasiovas rašo:

    tik turtinga valstybė gali daryti tokias reformas.Ar kas nors pas kaičiavo kiek reiks sumokėt atleidžiamiems darbuotojams,kiek lėšų reiks naujiems etatams.Reforma padaryta dėl reformos,visos paslaugos atitolinamos nuo žmonių.Cituoju didijį Lietuvos klasiką “Čia Lietuva,čia durniais lyja…”


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...