2013 Lapkričio 18

Apklausa: generalinis prokuroras ir generalinis komisaras vertinami vidutiniškai

veidas.lt


Generalinio prokuroro Dariaus Valio veikla pastaruoju metu (ir, tiesą sakant, jau daug mėnesių) neatrodo įkvepianti. Kone kiekvieną savaitę jį perlieja kritikos banga, vos ne kas savaitę jis turi aiškintis, o Generalinė prokuratūra neprimena stabilaus laivo. Tačiau priekaištai D.Valiui visuomenės neįtikina. Kaip paaiškėjo iš “Veido” užsakymu tyrimų bendrovės “Prime consulting” atliktos sociologinės apklausos, neigiamai šį aukštą pareigūną vertina 29,4 proc. respondentų, o daugiau nei pusė – vidutiniškai. Šiek tiek daugiau nei dešimtadalis D.Valio veiklą vertina teigiamai.
Kartu pasidomėjome ir kaip visuomenė vertina generalinio policijos komisaro Sauliaus Skvernelio darbą. Paaiškėjo, kad iš esmės taip pat vidutiniškai ir tik keliais procentais geriau nei D.Valio.

Kaip jūs vertinate generalinio prokuroro D.Valio veiklą? (proc.)

Vidutiniškai    58,2
Neigiamai    29,4
Teigiamai    11,2
Nežinau / neturiu nuomonės    1,2

Kaip jūs vertinate policijos generalinio komisaro S.Skvernelio darbą? (proc.)

Vidutiniškai    60,2
Neigiamai    26,2
Teigiamai    12,2
Nežinau / neturiu nuomonės    1,4

Šaltinis: „Veido“ užsakymu rinkos tyrimų ir konsultacijų bendrovės „Prime consulting“ 2013 m. spalio 28–30 d. atlikta Lietuvos didžiųjų miestų 500 gyventojų apklausa. Cituojant apklausą, nuoroda į „Veidą“ būtina.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...