2016 Gegužės 19

Anonsas

Apie tai rašo “Veidas” (video)

veidas.lt

Savaitraščio “Veidas” naujojo numerio pagrindinė tema – Liberalų sąjūdį drebinantis korupcijos ir vidinių intrigų skandalas. “Tarp liberalų elito, pasirodo, ne tik Antanas Guoga buvo patyręs pokerio lošėjas. Lošėjas ir Eligijus Masiulis”, – rašo Aušra Lėka ir analizuoja padėti bei bando prognozuoti, kuo baigsis ši pokerio partija liberalams.

“Vedio” vyr. redaktorius Arūnas Brazauskas ieško atsakymo į klausimą: “Koks vidutinis kyšis, kurį gavo šios besibaigiančios kadencijos Seimo nariai?” Žurnalistė Rima Janužytė pastebi, kad artėja rinkimai – daugėja kompromituojančių istorijų. Tokia yra ir Vakarų pasaulio rinkimų laikotarpio realybė, kurioje tirpsta reitingai, žvanga antrankiai ir kyla naujos žvaigždės.

„Oxford Business Group“ Azijos regiono redaktorius, ekonomistas ir analitikas Paulius Kunčinas įžvelgia rimtą grėsmę ne tik politiniuose skandaluose. Savaitės interviu “Veidui” jis teigia: „Nesinori būti Kasandra, tačiau Lietuvai gresia krizė“.

Naujame “Veido” numeryje taip pat rasite specialų priedą Kauno miestui. Sakoma, kad Kaunas – Lietuvos širdis. Kaip ji gyvuoja? Kokie yra kauniečiai ir kuo jie išskirtiniai?

Be to, žurnalistė Kristina Kanišauskaitė-Šaltmerė su neurochirurgu Arūnu Šitkausku aiškinasi, ką daryti, jei skausmas nepaleidžia 24 valandas per parą: trukdo dirbti, bendrauti, o pasąmonėje kirba vienintelė mintis – kaip jo atsikratyti? Žurnalistė Renata Baltrušaitytė pristato dvidešimtąjį Vilniaus festivalį ir stambiausią Baltijos šalyse šiuolaikinę meno mugę “Art Vilnius”.

Naujasis savaitraščio “Veidas” numeris prekybos vietose pasirodys rytoj, bet jau dabar galite įsigyti elektroninę jo versiją ČIA

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...