- Veidas.lt - http://www.veidas.lt -

Apie tai rašo “Veidas” (video)

Autorius: veidas.lt | 2016 05 19 @ 11:11 | Aktualijos | No Comments

Savaitraščio “Veidas” naujojo numerio pagrindinė tema – Liberalų sąjūdį drebinantis korupcijos ir vidinių intrigų skandalas. “Tarp liberalų elito, pasirodo, ne tik Antanas Guoga buvo patyręs pokerio lošėjas. Lošėjas ir Eligijus Masiulis”, – rašo Aušra Lėka ir analizuoja padėti bei bando prognozuoti, kuo baigsis ši pokerio partija liberalams.

“Vedio” vyr. redaktorius Arūnas Brazauskas ieško atsakymo į klausimą: “Koks vidutinis kyšis, kurį gavo šios besibaigiančios kadencijos Seimo nariai?” Žurnalistė Rima Janužytė pastebi, kad artėja rinkimai – daugėja kompromituojančių istorijų. Tokia yra ir Vakarų pasaulio rinkimų laikotarpio realybė, kurioje tirpsta reitingai, žvanga antrankiai ir kyla naujos žvaigždės.

„Oxford Business Group“ Azijos regiono redaktorius, ekonomistas ir analitikas Paulius Kunčinas įžvelgia rimtą grėsmę ne tik politiniuose skandaluose. Savaitės interviu “Veidui” jis teigia: „Nesinori būti Kasandra, tačiau Lietuvai gresia krizė“.

Naujame “Veido” numeryje taip pat rasite specialų priedą Kauno miestui. Sakoma, kad Kaunas – Lietuvos širdis. Kaip ji gyvuoja? Kokie yra kauniečiai ir kuo jie išskirtiniai?

Be to, žurnalistė Kristina Kanišauskaitė-Šaltmerė su neurochirurgu Arūnu Šitkausku aiškinasi, ką daryti, jei skausmas nepaleidžia 24 valandas per parą: trukdo dirbti, bendrauti, o pasąmonėje kirba vienintelė mintis – kaip jo atsikratyti? Žurnalistė Renata Baltrušaitytė pristato dvidešimtąjį Vilniaus festivalį ir stambiausią Baltijos šalyse šiuolaikinę meno mugę “Art Vilnius”.

Naujasis savaitraščio “Veidas” numeris prekybos vietose pasirodys rytoj, bet jau dabar galite įsigyti elektroninę jo versiją ČIA

Daugiau šia tema:

Straipsnis publikuotas: http://www.veidas.lt

Straipsnio adresas: http://www.veidas.lt/apie-tai-raso-veidas-video

© 2002-2009 UAB "Veido periodikos leidykla". Visos teisės saugomos.