2011 Sausio 23

WikiLeaks

Apie Assange`ą bus sukurtas filmas

veidas.lt

Apie prieštaringai vertinamą tinklalapio “WikiLeaks” steigėją Julianą Assange`ą (Džulianą Asandžą) JAV kino kompanija “Josephson Entertainment” ir prodiuserių centras “Michelle Krumm Prods.” rengiasi sukurti filmą, rašo NEWSru.com.

Kaip pranešė “Variety”, JAV žurnalas apie kino industriją, filmo, kuris, kaip pareiškė prodiuseriai bus “labai įdomi drama”, pagrindas bus kol kas neišleista J.Assange`o biografija “Pavojingiausias žmogus pasaulyje” (The Most Dangerous Man in the World), kurią parašė Australijos žurnalistas Andrew Fowleris (Endrius Fouleris).

“Kai tik aš susitikau su Andrew ir perskaičiau kelis knygos skirsnius, aš supratau, kad … ji padės mums sukurti filmą, kuris privers susimąstyti”, – sakė žurnalistams viena biografinio filmo apie J.Assange`ą prodiuserių Michelle Krumm (Mišel Kram).

A. Fowlerio knygoje, kurią šiais metais numato išleisti Australijos leidykla “Melbourne U. Publishing”, “visapusiškai nagrinėjama” J.Assange`o gyvenimo istorija nuo vaikystės metų iki skandalo dėl “WikiLeaks”.

Šiuo metu J.Assange`as yra Didžiojoje Britanijoje, kurios valdžia nagrinėja prašymą jį perduoti Švedijai, kur jis kaltinamas seksualinio pobūdžio nusikaltimais, taip pat ir išžaginimu.

“WikiLeaks” steigėjo šalininkai mano, kad jeigu jis bus perduotas Švedijos valdžiai, ši tučtuojau išsiųsianti jį į JAV, kur jo gali laukti teismas ir net mirties bausmės nuosprendis.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...