2010 Lapkričio 11

Anykščiai

Anykščių rajono meras neatsisako mokytojo pareigų

veidas.lt

Du pusdienius per savaitę Anykščių rajono meras Sigutis Obelevičius skuba ne į savivaldybę, bet į Traupio pagrindinę mokyklą, rašo “Lietuvos žinios”.

Savo darbo kabinete Anykščių rajono savivaldybės rajono meras konservatorius S.Obelevičius nebūna kiekvieno antradienio pirmą pusę ir kas antrą penktadienį.

Beje, du penktadienius per mėnesį taupydama biudžeto lėšas nedirba visa Anykščių rajono savivaldybė.

Rajono vadovas minėtas dienas ir visus antradienių pusdienius skiria Traupio pagrindinės mokyklos moksleiviams – moko juos gamtos mokslo.

S.Obelevičius tikino iš darbo merijoje neišeinantis iki šeštos-septintos valandos vakaro.

“Už pamokas kas mėnesį gaunu 400 litų, o už mero darbą – 3 tūkstančius su trupučiu. Atlyginimas šiek tiek mažesnis dėl to, kad aš, kaip ir savivaldybės darbuotojai, nedirbu kas antrą penktadienį”, – gaunamų pajamų neslėpė meras.

Rajono vadovas prisipažino, kad su Traupio pagrindine mokykla jį sieja ne tik ilgametis pedagoginis darbas, bet ir paties užveistas botanikos daržas, kuriame auga apie 6 tūkst. itin retų ir vertingų augalų. Net ir tapęs politiku – palikęs mokyklą iš pradžių buvo vicemeru, vėliau tapo Anykščių meru – S.Obelevičius ir toliau puoselėja šį daržą.

“Prieš 20 metų mano užveistą daržą kasmet aplanko apie tūkstantis žmonių, dėl jo ir pasilikau pamokų mokykloje”, – politinio ir pedagoginio darbo derinimo argumentus aiškino S.Obelevičius.

Anot mokytojo eksperto vardą turinčio S.Obelevičiaus, iki šiol už pedagoginę veiklą jis susilaukdavo vien pagyrimų.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...