2012 Birželio 09

Ant naujojo „iPad“ pabandė… iškepti kiaušinienę

veidas.lt


Kol vieni eksperimentatoriai daužo naująjį „iPad“ į betoninį grindinį arba bando jį sušaudyti, „rimti“ žurnalistai bando ant naujojo „Apple“ planšetinio kompiuterio iškepti kiaušinienę. Pačią paprasčiausią, iš vieno kiaušinio.

Juo labiau, kad nugarėlė yra padaryta iš aliuminio, kaip tūkstančių keptuvių – tad kodėl gi nepabandžius? Viskas netgi nufilmuota. Ką gi, sudužti atsitrenkus į grindinį naujajam „iPad“ sekasi geriau, nei sukurti kažką praktiško ir skanaus. Priminsime, jog visai neseniai per Internetą nuvilnijo gandų banga, jog trečiosios kartos „iPad“ planšetiniai kompiuteriai perkaista. Vienas iš vokiečių interneto portalų jau patvirtino šį teiginį praktiškai (su infraraudonųjų spindulių kamera).

Tiesa, eksperimentas rodo, jog iš naujojo „iPad“ geros keptuvės vis gi nesigaus. Tačiau akivaizdu, jog yra žurnalistų, kuriems tokios technologijos svetimos, tuo tarpu kiaušinienė, matyt, daug paprastesnis ir artimesnis širdžiai skrandžiui matavimo įrankis.

technologijos.lt

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...