Humoras

veidas.lt

Ir turtuoliai taupo. Į turtingiausių Lietuvos žmonių penketuką patenkanti L.Lubienė, pagal apyvartos dydį trečios valstybėje įmonės „Achemos grupė“ savininkė, kurios valdomą turtą kai kurie ekspertai vertina arti milijardo litų (tiesa, turtus ji ne uždirbusi, o paveldėjusi), įkliuvo su kontrabandinėmis cigaretėmis.

veidas.lt

Žodis “parlamentas”, kaip žinome, kilęs iš prancūziško „parler“ – “kalbėti”, bet konservatorė V.Aleknaitė-Abramikienė per ketverius praėjusios kadencijos metus Seime sėdėjo lyg davusi tylos įžadus.

veidas.lt

V.Romanovui būtų už ką suteikti kad ir visus dešimt trispalvių bananų. Visų pirma už tai, kad jo Ūkio bankas žmonėms buvo tai, dėl ko verta gyventi. Pavyzdžiui, čia galėjai pasidėti 4 tūkst., o atsiimti 200 tūkst. Lt, jei indėlį padėsi ilgam.

veidas.lt

Kol vieni eksperimentatoriai daužo naująjį „iPad“ į betoninį grindinį arba bando jį sušaudyti, „rimti“ žurnalistai bando ant naujojo „Apple“ planšetinio kompiuterio iškepti kiaušinienę. Pačią paprasčiausią, iš vieno kiaušinio.

veidas.lt

Jau daug kur buvę, daug ką matę ir daug kur parėkavę G.Songaila ir K.Uoka vėl iškeliauja į platų pasaulį. Konservatorių partijoje šios laisvos ir komiškos asmenybės neprigijo.

veidas.lt

Netikėtos Vilniaus miesto tarybos koalicijos siurprizų ilgai laukti nereikėjo: du ambicingi lyderiai A.Zuokas ir V.Uspaskich nepasidalijo įtaka pinigingose savivaldybės įmonėse

veidas.lt

Premjerui Andriui Kubiliui atrodo, kad lietuvių tauta jau atsigavo po krizės: rengiamas naujas mokesčių paketas

veidas.lt

Generalinė prokuratūra vis labiau primena skęstantį laivą, iš kurio būriais sprunka prokurorai. Ponas Valy, ar neliksite vienas pasvirusiame juodajame savo kube?

veidas.lt

Naujasis Kauno meras Rimantas Mikaitis negali pakęsti net konservatorių kvapo – naikina septynis jų įsteigtus departamentus. Įdomu, kur jis dės savo bendražygius?

veidas.lt

Per 20 metų mūsų sumažėjo milijonu. Jei taip ir toliau, lietuvių Lietuvoje neliks dar šį šimtmetį

veidas.lt

Ilgą laiką murdęsis JAV doleris sulaukė pagalbos iš a.a. Osamos bin Ladeno: jo nukovimas pakėlė amerikiečių valiutos kursą

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...