2011 Balandžio 13

Jūrų uostas

Anksti statyti giliavandenį uostą

veidas.lt

Naujasis Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas sako, kad dar per anksti statyti išorinį giliavandenį uostą.

“Mano manymu, šiandien dar per anksti statyti išorinį giliavandenį uostą, nes neišnaudota esama infrastruktūra. Tačiau tai nereiškia, kad turime laukti, kol uostas “uždus” nuo krovos apimčių arba kroviniai išplauks kitų uostų link. Turime būti ir budrūs, ir lankstūs, ir ne vien tik savo miesto, bet ir visos valstybės patriotai. Bet kadangi gyventi čia reikia mums, suprantama, savo interesus turime ginti ir juos deramai argumentuoti”, – interviu naujienų portalui ve.lt sakė V.Grubliauskas.

Be to, jo teigimu, jei suskystintų gamtinių dujų terminalas būtų pradėtas statyti Kiaulės Nugaroje, už tokią kaimynystę miestui ir miestiečiams turi būti adekvačiai kompensuota. Anksčiau V.Grubliauskas pasisakė prieš suskystintų dujų terminalo statybas šioje vietoje.

Tuo metu “Verslo žinioms” V.Grubliauskas sakė, kad vienas svarbiausiu darbų yra Klaipėdos senamiesčio atgaivinimas.

“Pirmiausia apsilankysiu statomame dramos teatre, apžiūrėsiu sporto bazes, apsilankysiu arenoje. Be abejo, vienas iš prioritetinių darbų yra senamiesčio atgaivinimas”, – sakė V.Grubliauskas.

Be to, pasak V.Grubliausko, ketinama spręsti automobilių statymo aikštelių bėdas centrinėje miesto zonoje, plėtoti viešojo transporto sistemą, spręsti kitas problemas. Taip pat žadama daugiau atvirumo visuomenei savivaldybės darbe.

Seimo nario mandato atsisakęs Liberalų sąjūdžio atstovas V.Grubliauskas mero poste antradienį pakeitė liberalcentristą Rimantą Taraškevičių.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...