2011 Balandžio 01

Afganistanas

Afganistane žuvo 12 žmonių

veidas.lt

Afganistane penktadienį žuvo Jungtinių Tautų misijoje dirbę 8 užsieniečiai, kai buvo atakuotas JT štabas Mazari Šarifo mieste – minia protestavo prieš JAV pastoriaus veiksmus – Korano sudeginimą, pranešė policija.

Tuo tarpu provincijos gubernatorius minėjo, jog žuvo 12 žmonių, iš kurių septyni – JT darbuotojai.

Dviem iš žuvusiųjų užpuolikai nukirto galvas; padegė dalį pastato, nuvertė bokštą, sakė šio šiaurinio regiono policijos atstovas Lalas Mohammadas Ahmadzai (Lalas Mohamadas Ahmadzajus).

Apie tūkstantis žmonių išėjo į paprastai taikaus miesto gatves protestuoti prieš Korano deginimą, o po dviejų ar trijų valandų, pratrūko smurtas.

Policija šūviais į orą mėgino sutramdyti minią, bet nesėkmingai.

JT atstovas patvirtino, kad yra žuvusių misijos darbuotojų, bet skaičių nenurodė; anot jo, pranešimai apie žuvusius, jų tautybę yra labai prieštaringi. Tarp žuvusiųjų buvo minimi Norvegijos, Švedijos, Rumunijos piliečiai.

Anksčiau “RIA Novosti” buvo pranešusi, kad galėjo žūti vienas Rusijos pilietis. Tačiau vėliau Rusijos ambasados atstovas spaudai Stepanas Anikejevas pranešė, jog per minimą išpuolį Mazari Šarife vienas Rusijos pilietis buvo sužeistas, o apie žuvusius rusus jis sakė neturįs informacijos.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (1)

  1. Anonimas rašo:

    galejo ta pastoriu jiems atiduoti geriau


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...