2011 Birželio 06

Abiturientai laikys dailės egzaminą

veidas.lt

BFL

Pirmadienį rengiamas mokyklinis dailės egzaminas, kurį pasirinko laikyti 3293 mokyklas šiemet baigiantys ir anksčiau baigę asmenys.

Šis egzaminas susideda iš dviejų dalių – kūrybinės užduoties ir dailės pažinimo testo. Pirmajai daliai parengtus dailės raiškos arba dailėtyros darbus moksleiviai jau pristatė peržiūrose, o pirmadienį bus sprendžiamas dailės pažinimo testas.

Valstybinio atitikmens šis egzaminas neturi.

Brandos egzaminų sesija prasidėjo gegužę – jau laikyti vokiečių, rusų, anglų ir prancūzų užsienio kalbų egzaminai, lietuvių kalbos egzaminas, gimtųjų lenkų, rusų ir baltarusių kalbų egzaminai bei informacinių technologijų egzaminas. Pagrindinė brandos egzaminų sesija vyks iki birželio vidurio, po to bus rengiama pakartotinė sesija.

Brandos atestatui gauti mokiniai ir buvę mokiniai privalo išlaikyti du brandos egzaminus, tarp jų – privalomą lietuvių kalbos.

Norintieji stoti į kolegiją turi būti išlaikę du valstybinius egzaminus, o universitetą – tris. Priėmimui į profesines mokyklas pakanka mokyklinio brandos lietuvių kalbos egzamino.

Prašymus laikyti brandos egzaminus šiemet pateikė 49,6 tūkst. kandidatų.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...