2011 Sausio 22

Savivaldos rinkimai

A.Zuokas į Vilniaus valdžią bandys grįžti su nepartinių koalicija, padedamas galiūno Ž.Savicko

veidas.lt

2000-2007 metais Vilniaus meru buvęs Artūras Zuokas į sostinės valdžią šiemet bandys sugrįžti su nepartinių kandidatų koalicija, kurioje – nemažai žinomų sporto, meno ir politikos veidų, įskaitant stipriausiu pasaulio žmogumi vadinamą galiūną Žydrūną Savicką.

Šeštadienį Vilniuje pasirašyta sutartis, pagal kurią nepartiniai susibūrė į “Artūro Zuoko ir Vilniaus koaliciją”.

Pirmuoju sąraše įrašytas A.Zuokas, kurio politinę karjerą kelis kartus aptemdė korupcijos šešėlis, pareiškė, jog koalicija sieks Vilnių paversti “moderniausiu Vidurio ir Rytų Europos miestu”.

Politikas žurnalistams taip pat sakė, kad, jo koalicijai patekus į valdžią, artimiausiu metu šildymo kaina vilniečiams būtų sumažinta 20 procentų.

A.Zuoko komandoje yra įvairių jaunimo organizacijų atstovas Miroslavas Monkevičius, krepšinio treneris Darius Maskoliūnas, savivaldybės tarybos narys Kęstutis Nėnius, parlamentaras Žilvinas Šilgalis, prodiuserė Rūta Vanagaitė, fotomenininkas Saulius Paukštys.

A.Zuokas sakė, kad į politinę partiją pritraukti įvairių sričių specialistų būtų sunkiau nei į nepartinių koaliciją. “Jeigu būčiau partijos pirmininkas ir kviesčiau daugelį žmonių, jų atsakymas būtų – ne. Jie nenori būti partijų nariais”, – žurnalistams sakė A.Zuokas.

Daugybės galiūnų konkursų nugalėtojas Ž.Savickas sakė, kad pats stengtųsi rūpintis jaunimo užimtumu Vilniuje.

“Ne visi vaikai gali lankyti būrelius, nes tai yra brangu. Nuo vaikų užimtumo prasideda kitos problemos – ir narkomanija, ir alkoholio vartojimas labai jauname amžiuje iki 12 metų”, – sakė Ž.Savickas.

Sportininkas sakė jau dirbantis šioje srityje ir nebūdamas Vilniaus valdžioje.

Savivaldybių tarybų rinkimai vyks vasario 27 dieną. Juose pirmą kartą leista dalyvauti nepartiniams kandidatams.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (1)

 1. Vacys, Vacys, rašo:

  Gavau Artūro Zuoko ir Vilniaus koalicijos reklaminę skrajutę, kurioje rašoma, kad Šilumos kaina Vilniuje bus sumažinta iki 18 ct už kw be PVM.
  Už šią koaliciją balsuosiu tik tuo atveju, jei man iki rinkimų dienos bus duotas garantinis raštas, patvirtintas notaro, kad kainos dalį, kurį viršys 18 ct už kw be išlygų ir iškarto apmokės A.Zuokas arba jo koalicija.
  Prašome paskelbti, kad su šiuo mano siūlymu sutinkate ir aš Jums pateiksiu tikslius savo buto duomenys, kad galima būtų išrašyti garantinį raštą.
  Vien pažadais jau netikiu, reikalauju garantijų.


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

 • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

  Apklausos rezultatai

  Loading ... Loading ...