- Veidas.lt - http://www.veidas.lt -

A.Zuokas į Vilniaus valdžią bandys grįžti su nepartinių koalicija, padedamas galiūno Ž.Savicko

Autorius: veidas.lt | 2011 01 22 @ 16:47 | Savivaldybių rinkimai | 1 Comment

2000-2007 metais Vilniaus meru buvęs Artūras Zuokas į sostinės valdžią šiemet bandys sugrįžti su nepartinių kandidatų koalicija, kurioje – nemažai žinomų sporto, meno ir politikos veidų, įskaitant stipriausiu pasaulio žmogumi vadinamą galiūną Žydrūną Savicką.

Šeštadienį Vilniuje pasirašyta sutartis, pagal kurią nepartiniai susibūrė į “Artūro Zuoko ir Vilniaus koaliciją”.

Pirmuoju sąraše įrašytas A.Zuokas, kurio politinę karjerą kelis kartus aptemdė korupcijos šešėlis, pareiškė, jog koalicija sieks Vilnių paversti “moderniausiu Vidurio ir Rytų Europos miestu”.

Politikas žurnalistams taip pat sakė, kad, jo koalicijai patekus į valdžią, artimiausiu metu šildymo kaina vilniečiams būtų sumažinta 20 procentų.

A.Zuoko komandoje yra įvairių jaunimo organizacijų atstovas Miroslavas Monkevičius, krepšinio treneris Darius Maskoliūnas, savivaldybės tarybos narys Kęstutis Nėnius, parlamentaras Žilvinas Šilgalis, prodiuserė Rūta Vanagaitė, fotomenininkas Saulius Paukštys.

A.Zuokas sakė, kad į politinę partiją pritraukti įvairių sričių specialistų būtų sunkiau nei į nepartinių koaliciją. “Jeigu būčiau partijos pirmininkas ir kviesčiau daugelį žmonių, jų atsakymas būtų – ne. Jie nenori būti partijų nariais”, – žurnalistams sakė A.Zuokas.

Daugybės galiūnų konkursų nugalėtojas Ž.Savickas sakė, kad pats stengtųsi rūpintis jaunimo užimtumu Vilniuje.

“Ne visi vaikai gali lankyti būrelius, nes tai yra brangu. Nuo vaikų užimtumo prasideda kitos problemos – ir narkomanija, ir alkoholio vartojimas labai jauname amžiuje iki 12 metų”, – sakė Ž.Savickas.

Sportininkas sakė jau dirbantis šioje srityje ir nebūdamas Vilniaus valdžioje.

Savivaldybių tarybų rinkimai vyks vasario 27 dieną. Juose pirmą kartą leista dalyvauti nepartiniams kandidatams.

Daugiau šia tema:

Straipsnis publikuotas: http://www.veidas.lt

Straipsnio adresas: http://www.veidas.lt/a-zuokas-i-vilniaus-valdzia-bandys-grizti-su-nepartiniu-koalicija-padedamas-galiuno-z-savicko

© 2002-2009 UAB "Veido periodikos leidykla". Visos teisės saugomos.