2010 Balandžio 27

TPP pirmininkas

A. Valinsko kalbas tirs etikos komisija

veidas.lt

Parlamento vadovybė nutarė kreiptis į Seimo Etikos ir procedūrų komisiją, kad būtų ištirta, ar Seimo nario Arūno Valinsko kalbos per visuomenės informavimo priemones pastarosiomis dienomis nepažeidė Valstybės politikų elgesio kodekso.

Šiandien 10 val. ryte  A.Valinskas pats raštu kreipėsi į Seimo Etikos ir procedūrų komisijos pirmininką A. Salamakiną su prašymu apsvarstyti ir įvertinti jo pasisakymus Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės adresu.

Penktadienį komentuodamas prezidentės sprendimą neskirti jo kultūros ministru A.Valinskas pareiškė, kad norėtų girdėti “ne įžeistos bobos poziciją”, o oficialią valstybės vadovės poziciją.

Vėliau šeštadienį aiškindamas savo posakį teigė norėjęs “parodyti valstybės situaciją” – kad “didžiuliais žingsniais einama autoritarinio režimo link”.

TPP prieš porą savaičių pareikalavo, kad būtų iš pareigų atleistas partijos deleguotas kultūros ministras Remigijus Vilkaitis. Vietoj jo TPP frakcija į šias pareigas pasiūlė A.Valinsko kandidatūra.

Prezidentė D.Grybauskaitė pranešė neskirsianti jo kultūros ministru, nes ministrai, pasak jos, turi turėti visuomenės pasitikėjimą ir kompetenciją.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...