2010 Birželio 08

TPP pirmininkas

A. Valinskas vis dar laukia metinio pranešimo

veidas.lt

A.Valinskas: metinio prezidentės pranešimo nebuvo

Vilnius, birželio 8 d. (BNS). Valdančiajai daugumai priklausančios Tautos prisikėlimo partijos (TPP) lyderis Arūnas Valinskas antradienį prezidentės Dalios Grybauskaitės perskaitytą metinį pranešimą pavadino “dar neregėto negirdėto žanro pasisakymu”.

“Nelabai galiu komentuoti, kadangi tokio metinio pranešimo kaip ir nebuvo, ir aš manau, kad labiausiai turėjo nusivilti žmonės, kurie jo laukė, nes tai buvo kol kas dar neregėto negirdėto žanro, švelniai pasakysiu, pasisakymas. (…) Tai buvo reklaminių šūkių rinkinys, nepamirštant pasipuikuoti savo reitingais, ir labai keista, kad pačioj pradžioj savo taip vadinamo pranešimo prezidentė įspėjo, kad nieko nepasakys”, – sakė A.Valinskas.

“Mano asmeninis klausimas prezidentei – tai kada bus metinis pranešimas”, – tęsė TTP vadovas, su šalies vadove įsivėlęs į konfliktą, kada, D.Grybauskaitei skeptiškai įvertinus A.Valinsko galimybės eiti kultūros ministro pareigas, jos pasisakymą pavadinęs “įsižeidusios bobos pozicija”.

Paklaustas, ar metiniame pranešime įvardytos problemos jam neatrodo svarbios, A.Valinskas atsakė, jog “nei vienos aštrios problemos nebuvo šioje kalboje iškelta, gal nevyniokite žodžių į vatą, pranešimo nebuvo”.

Prezidentė D.Grybauskaitė antradienį Seime perskaitė pirmąjį metinį pranešimą. Šalies vadovė sakė atsisakanti tradicinio metinės kalbos žanro – įprastinės visų šalies gyvenimo sričių apžvalgos, rikiuojant jas įprasta tvarka. Kai kurie apžvalgininkai jos kalboje sakė pasigedę konkretumo.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...