2012 Spalio 22

A.Ramanauskas ir A.Sakalauskas teatro scenoje virs tikrais sekso ekspertais

veidas.lt

Jau lapkričio 28 dieną „Domino“ teatras pristatys iki šiol Lietuvoje neregėtą projektą – interaktyvų šou – komediją „Sex guru“, kuriame Algis Ramanauskas ir Arūnas Sakalauskas virs tikrais lektoriais bei sekso (ir ne tik) ekspertais.

 

Sex guru“ yra intymiai atviras bet tuo pat metus juokingas interaktyvus šou suaugusiems, kuriame scenoje esantys lektoriai tampa kiekvieno iš mūsų vedliais per seksualini labirintą.

 

Aktoriai nors ir komiškai, tačiau gan pikantiškai, išlaikydami atstumą pristatys – žiūrovams daug praktiškų patarimų ir gudrybių, kaip paįvairinti seksualinį gyvenimą.

 

Šou padės daugeliui atrasti atsakymus į klausimus, kurių anksčiau daugelis neišdrįsdavo užduoti, bet kurie visą laiką domino, kaitino kraują bei vaizduotę: ko iš tiesų nori moterys? Ar vienodas problemas vyrai ir moterys sprendžia skirtingai? Ar žinote, kodėl pačios gražiausios moterys dažniausiai lieka vienišos?

 

Šio interaktyvaus šou ekspertai įrodys, kad svarbiausia žmonių santykiuose – komunikacija, o jos nebuvimas dažniausiai atveda į aklavietę, net skyrybas.

 

Sex guru“ – tai unikalus šou, kuriame pagrindiniais dalyviais taps patys žiūrovai. Tai savotiškas eksperimentas, kuris gali pakeisti daugelio žiūrovų požiūrį į vyro ir moters santykius, o kai kurių – net gyvenimus.

 

Tokios premjeros Lietuvos teatrų scenos dar nematė, todėl jai ruošiamasi labai atsakingai. Abu žinomi vyrai ne tik repetuoja, bet ir skaito labai daug literatūros sekso, psichologijos bei tarpusavio santykių temomis.

 

Iki didžiosios premjeros Vilniuje, bus surengti 4 pasirodymai mažesniuose miestuose. Pirmieji šį šou išvys Vilkaviškio, Telšių, Šiaulių bei Kėdainių gyventojai.

 

Džiaugiuosi galėdamas bent teatro būdu lytiškai apšviesti Lietuvos publiką ir būti lytiškai jos apšviestas pats“, – apie būsimą šou sako A.Ramanauskas.

 

Išsiaiškinsime viską apie seksą, ką norėjom sužinoti, bet nedrįsom paklausti!!!“, – jam antrina A.Sakalauskas.

 

Šio šou metu ant scenos A.Ramanauskas ir A.Sakalauskas dirbs ne kartu, juos galėsime išvysti dirbančius individualiai.

 

Projektą režisuoja visiems puikiai pažįstamas aktorius bei režisierius Sakalas Uždavinys.

 

Perfrazuojant fiziką Richardą P. Feynmaną, spektaklis, kaip seksas: žinoma, gali duoti tam tikrų praktinių rezultatų, bet mes tai darome ne todėl“ , – apie būsimą kūrinį teužsimena S.Uždavinys.

 

Domino“ teatras šį projektą jau yra pristatęs Lenkijos publikai, kur jis buvo puikiai priimtas, per pusę metų šioje šalyje projektas rodytas jau apie 200 kartų.

 

Džiaugiamės galėdami pristatyti šį unikalų projektą Lietuvos publikai. Šis šou spektaklis jau ne vienerius metus sėkmingai rodomas ne tik West End teatre Londone, bet ir kitose šalyse. Neabejoju, kad Algio Ramanausko ir Arūno Sakalausko pasirodymai savotiškai paveiks daugelio žiūrovų gyvenimus bei į Lietuvos teatro gyvenimą įpūs daugiau šviežio oro. Toks projektas pristatomas pirmą kartą Lietuvoje“, – sako „Domino“ teatro direktorius Egidijus Baranauskas.

 

Interaktyvaus šou – komedijos „Sex guru“ kostiumų dailininkas – Juozas Statkevičius, o dailininkas – Wojtek Stefaniak.

 

Komedija „Sex guru“ yra pastatyta pagal austrų autoriaus Wolfgang Weinberger pjesę. Didžiojoje Britanijoje ne vienerius metus jis žinomas ne tik kaip autorius, bet ir kaip atlikėjas.

 

 

 

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...