2010 Liepos 12

Premjeras

A. Kubilius teigia vertinantis D. Grybauskaitės kritiką

veidas.lt

Premjeras Andrius Kubilius, komentuodamas prezidentės Dalios Grybauskaitės pareiškimus apie Vyriausybės ir kai kurių ministerijų darbą, teigia vertinantis kritišką šalies vadovės paramą.

“Tikrai vertiname prezidentės kritišką paramą mūsų veiklai. Tai, ką pavyko pasiekti, pavyko pasiekti bendrų pastangų dėka. Ir toliau tą kritišką paramą taip pat vertinsime”, – pirmadienį žurnalistams sakė A.Kubilius.

Jis pasveikino D.Grybauskaitę metinių aukščiausiame šalies poste proga ir pabrėžė, kad vyksta “tektoninės slinktys Lietuvos valstybės, visuomenės gyvenime”, tai – kas buvo prognozuota prieš prezidento rinkimus 2009 metais.

“Visa tai vyksta. (…) Vyksta sėkmingo pasirinkimo dėka Lietuvos tautai išrinkus prezidentę ir mūsų bendrų darbų dėka – slinktys energetikoje, išvalant Lietuvą nuo įvairių neskaidrių įtakų ir išdraskant įvairius nomenklatūrinius tinklus”, – kalbėjo premjeras.

Pasak jo, pastabų atskiroms ministerijoms visada gali būti.

“Būna metas kai tų pastabų vienoms ministerijoms būna šiek tiek daugiau negu kitoms dėl to, kad imamasi didelių pertvarkų. (…) Diskutuosime, svarstysime, prezidentės pastabas visada vertiname kaip labai naudingas ir vertingas”, – sakė A.Kubilius.

Pirmadienį prezidentė per spaudos konferenciją sakė, kad, nors ir sunkiai, bet ir su politinėmis frakcijomis, ir su Vyriausybe buvo galima dirbti rezultatyviai.

Šalies vadovė paminėjo, kad pasitempti galėtų Tautos prisikėlimo partijos atstovo Gedimino Kazlausko vadovaujama Aplinkos ministerija bei Socialinės apsaugos ir darbo ministerija, kuriai vadovauja konservatorius Donatas Jankauskas.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (1)

  1. Anonimas rašo:

    Jeigu žmogus ką pameta, prameta, ar pražiopsojo, gerai organizuotoje visuomenėje visa tai dar galima pataisyti, ar atgauti. Galima pagalvoti, kad Lietuva- tokia valstybė, kurioje sudaro tik vienas Ali-Baba ir keturiolika plėšikų. O tiems atrodo, kad apiplėšinėti tautiečius galima be jokių skrupulų- kaip kenkėjus visus iki paskutinio. Valstybės vardu surinkti paskutinius grašius iš pensininko, prasimanyti po 300.Lt kas mėnesį iš smulkaus verslininko “Sodrai” ir pan. gali tik banditas. Snukius kažkam išmalti viešai pažada panelė Šimonytė- tačiau ne už nekaltybę. 30 mlrd. skola padaryta- bene A.Kubilius kada galės kada atsakyti, ar pasiklausti šv.Augustino, kur visa tai dingo… Prezidentinėms meilužėms iždas atviras tik ubagų valstybėje, kur ubagas- ne tas, kuris nieko neturi, bet tas, kuris turi daug, bet kuriam dar daugiau reikia. Qbilizmas- valstybės naikinimo menas. Lietuvos politika jau seniai sibiru virto tėvynainiams. Ir korupcijos pakirsti verslininkai išsišaudo.


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...