2010 Liepos 29

Premjeras

Pirmoji partija naftos Baltarusijai per “Klaipėdos naftą” – netrukus

veidas.lt

Per valstybės valdomą “Klaipėdos naftos” artimiausiu metu terminalą gali būti įvežta pirmoji siunta naftos, skirtos Baltarusijai, teigia premjeras Andrius Kubilius.

“Dėl naftos tiekimo panaudojant “Klaipėdos naftos” terminalo pajėgumus yra tariamasi. Gali būti, kad pirmoji partija tokios naftos pačią Baltarusiją per terminalą “Klaipėdos naftoje” pasieks gan artimu laiku, bus išbandyta visa technologinė linija, ir kiek ir kaip tai apsimoka daryti”, – ketvirtadienį interviu Žinių radijui teigė šiuo metu Baltarusijoje atostogaujantis premjeras.

Tuomet, pasak jo, Lietuvos ir Baltarusijos įmonės susitars tarpusavyje dėl ekonominių sąlygų.

Pasak žiniasklaidos, kol lietuviai skaičiavo, ar verta dėl baltarusių iš Venesuelos importuojamos naftos žaliavos plėsti “Klaipėdos naftos” terminalą, krovinį Baltarusija nukreipė per Taliną.

Gegužės pabaigoje pranešta, kad Baltarusijai siekiant importuoti naftą iš Venesuelos, jos tranzitui per Lietuvą trukdytų tik techninės kliūtys – valstybės valdomai įmonei “Klaipėdos nafta” reikėtų papildomai investuoti, o reikalingos investicijos buvo skaičiuojamos.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...