2011 Kovo 30

Politika

A.Kubilius ir I.Degutienė konkurentų neturėtų

veidas.lt

Valdančiosios Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) pirmininko rinkimuose premjeras Andrius Kubilius ir Seimo pirmininkė Irena Degutienė rimtos konkurencijos iš kokio nors trečio kandidato neturėtų sulaukti, prognozuoja frakcijos Seime vadovas Jurgis Razma.

“Nemanau, kad kas nors trečias galėtų sudaryti rimtą konkurenciją šiems dviems kandidatams. Jeigu A.Kubilius ir I.Degutienė abu duos sutikimą, tai ir bus pagrindinė konkurencijos ašis tarp jų”, – žurnalistams trečiadienį sakė J.Razma.

Kita vertus, politikas pripažino nežinantis, ar jie abu sutiks kandidatuoti.

Seimo pirmininkė I.Degutienė trečiadienį sakė, kad vėliau apsispręs, ar dalyvauti partijos vadovo rinkimuose.

“Jeigu skyriai kels, tai pasižiūrėsiu, kokia bus situacija. Jeigu būsiu iškelta, tai tada ir pamąstysiu. Bet šiandien negaliu į šitą klausimą niekaip atsakyti, nes nežinau, ar būsiu iškelta”, – Žinių radijui sakė I.Degutienė.

Dabartinio partijos pirmininko premjero Andriaus Kubiliaus kadencija TS-LKD vadovo poste baigiasi birželio mėnesio antroje pusėje. Partijos skyriai kandidatus kels iki balandžio 11 dienos.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (1)

  1. Anonimas Anonimas rašo:

    Su tokiu pasirinkimu,iškart galima sveikinti konservus su pralaimėjimu,o gal net ir apnykimu politinėje erdvėje.Po Kubiliaus išvemtos įžūlios nesąmonės apie “Real” ir “Chelsea”,nuo konservų nusisuko net ir ištikimieji jų rinkėjai.Žinoma,kalbu apie savo pažįstamų ratą,bet ir visumoje įvyko tam tikras lūžis žmonių mąstyme.


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...