2011 Sausio 05

Generalinė prokuratūra

A.Kliunka nusprendė atsistatydinti

veidas.lt

Į skandalą būdamas neblaivus įsipainiojęs Generalinės prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo departamento vyriausiasis prokuroras Algimantas Kliunka nusprendė atsistatydinti iš pareigų.

Apie tai jis patvirtino žurnalistams Vilniuje, pranešė portalas diena.lt. A.Kliunka teigė atsistatydinimo pareiškimą įteiksiantis ketvirtadienį.

Generalinės prokuratūros atstovė spaudai Vilma Būdėnienė BNS trečiadienį popiet sakė, kad prokuroro sprendimas turėtų paaiškėti ketvirtadienį, kai jis ateis į prokuratūrą. Kiek anksčiau generalinis prokuroras Darius Valys nušalino A.Kliunką nuo pareigų ir pradėjo tarnybinį patikrinimą.

Tokių veiksmų imtasi gavus informacijos, kad prokuroras vienoje iš Vilniaus miesto kavinių šventė savo gimtadienį, kur dėl jo elgesio buvo iškviesta policija.

Vilniaus policija pranešė, kad dėl A.Kliunkos elgesio trečiadienio naktį apie 1.40 val. kreipėsi Pylimo gatvėje esančio baro “Metro” apsaugos darbuotojas. Jis pats sulaikė prokurorą, kuris “triukšmavo, keikėsi ir įžeidinėjo barmenę”.

A.Kliunka dėl to buvo nuvežtas į Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Vilniaus miesto 3-iąjį policijos komisariatą. Pareigūnas atsisakė čia tikrintis blaivumą.

A.Kliunkos blaivumas patikrintas trečiadienio rytą, kai jis atėjo į darbą Generalinėje prokuratūroje.

Jam nustatytas 0,61 promilės girtumas.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...