2011 Kovo 01

Savivaldos rinkimai

A.Butkevičius, V.Uspaskichas ir R.Paksas tarėsi dėl koalicijų savivaldybėse

veidas.lt

Didžiųjų Seimo opozicinių partijų lyderiai antradienį Vilniuje tarėsi dėl galimų valdančiųjų koalicijų didžiuosiuose Lietuvos miestuose.

Socialdemokratų partijos pirmininkas Algirdas Butkevičius, partijos “Tvarka ir teisingumas” lyderis Rolandas Paksas bei Darbo partijos vadovas Viktoras Uspaskichas antradienį buvo susitikę Darbo partijos būstinėje Vilniuje.

“Derinome pozicijas formuojant daugumas skyriuose”, – BNS sakė A.Butkevičius, paklaustas apie susitikimo “darbiečių” būstinėje tikslą.

Anot socialdemokrato, daugiausia kalbėta apie galimas valdančiąsias koalicijas didžiuosiuose miestuose – Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Panevėžyje.

“Trys didžiausios opozicinės partijos bendradarbiaujame Seime, todėl manome, kad reikia tartis ir dėl bendradarbiavimo savivaldybėse”, – kalbėjo A.Butkevičius.

Anot jo, kol kas tik pasikeista informacija, jokių sprendimą nėra. Be to, besikalbant paaiškėjo, kad trūksta informacijos apie padėtį konkrečiuose savivaldybėse, nežinoma partijų skyrių narių nuomonė.

“Sutarėme susitikti, kai susirinksime informaciją iš skyrių”, – teigė socialdemokratas.

Anot V.Uspaskicho, gavus skyrių pageidavimus ir požiūrius dėl būsimų galimų valdančiųjų koalicijų, surinkus jų norus, bus bandoma padaryti bendrą strategiją dėl opozicinių partijų bendradarbiavimo savivaldoje.

“Šiandien supratome, kad be informacijos iš skyrių negalime žengti į priekį”, – BNS tvirtino “darbiečių” vadovas.

“Tvarkiečių” vadovas R.Paksas BNS sakė, kad per susitikimą aptarti savivaldos rinkimų rezultatai ir galimybė toliau bendradarbiauti.

Trijų partijų vadovai sutarė susitikti dar kartą.

Pirminiais duomenimis, per savivaldos rinkimus sekmadienį daugiausia – 328 – mandatų savivaldybių tarybose gavo Lietuvos socialdemokratų partija. Antroje vietoje liko Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai su 249 mandatais, trečioje – Darbo partija su 165 mandatais, ketvirtoje – partija “Tvarka ir teisingumas” su 155, penktoje – Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjunga su 147 mandatais.

+370 5 2058507

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...