2013 Vasario 20

A. Butkevičiaus interviu „Laisvosios bangos“ radijui

veidas.lt

Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius trečiadienį interviu „Laisvosios bangos“ radijui kalba apie Darbo partijos ir partijos „Tvarka ir teisingumas“ susijungimo galimybę, aktualius daugiabučių namų renovavimo klausimus, taip pat aptaria savivaldybių nuogąstavimus dėl to, ar išaugus minimaliam darbo užmokesčiui pavyks išmokėti darbuotojams atlyginimus.

 

Paklaustas, ar metų viduryje neplanuojama peržiūrėti biudžeto ir numatyti papildomų dotacijų savivaldybėms, premjeras pažymi, jog biudžeto persvarstymas nėra numatytas.

 

„Sausio mėnesio pajamų surinkimas rodo, jog yra gaunama neplanuotų pajamų. Manau, kad neplanuotas pajamas bus leista pasilikti savivaldybėms, tačiau jos turės būti nukreiptos įsiskolinimų ar darbo užmokesčio padengimui“, – sako Vyriausybės vadovas.

 

Atsakydamas į klausimą dėl renovuotinų daugiabučių atrankos, Ministras Pirmininkas pastebi, jog reikėtų atsižvelgti į tai, ar atnaujinti gyvenamąjį namą tikslinga. „Kai kurios šalys namus griauna, jei specialistai yra paskaičiavę, kad renovuoti tokį gyvenamąjį namą nebetikslinga. (..) Reikėtų rimtai pagalvoti dėl, sakykim, bendrabučių, kurių statybinės konstrukcijos yra susidėvėjusios, renovavimo“, – teigia Vyriausybės vadovas.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...