2015 Gruodžio 25

Saviugdymas

7 dalykai, kurių nedaro milijonieriai

veidas.lt

"Shutterstock" nuotr.

Svajojate tapti milijonieriumi? O gal tiesiog elkitės, kaip milijonieriai, sako “Businessinsider” ir siūlo 7 dalykus, kurių nedaro milijonieriai:

1. Jie nėra priklausomi nuo televizoriaus.

Milijonieriai neleidžia veltui laiko prie televizoriaus ekrano. Jie greičiau skiria savo laisvą laiką knygoms. Nuo Elono Musko iki Warreno Buffetto – visi garsūs turtuoliai mėgsta skaityti. Knygų pasirinkimas priklauso nuo asmenybės, bet dauguma jų neskaito romanų ir dėmesį skiria savęs lavinimui, tobulėjimui.

2. Jie savęs neizoliuoja.

Milijonieriai yra socialūs drugeliai, nuolat susitinkantys ir bendraujantys su naujais žmonėmis. Jie deda visas pastangas, kad praplėstų savo pažįstamų ratą, nes supranta, jog santykiai dažnai yra raktas į sėkmę.

3. Neabejoja savo instinktais.

Sėkmingi verslininkai pasitiki savo instinktais ir neabejoja dėl savo sprendimų. Tai visai nereiškia, kad jie neįvertina pasekmių – atvirkščiai. Bet jie sugeba priimti sprendimus ir nepaskęsta abejonėse: peržiūri visas galimybes, išsirenka jiems geriausiai atrodančią ir nesižvalgo į praeitį.

4. Nepasiduoda be kovos.

Milijonieriai nekelia baltos vėliavos tik susidūrę su problema. Jie atkakliai bando išsikapstyti iš duobių. Daug verslininkų sulaukia kritikos iš kolegų, draugų, šeimos, bet nepasiduoda.

5. Jie neatsisako mankštintis.

Jei kažkada turtus iliustravo žmogaus pilvo dydis, tai dabar viskas atvirkščiai.  Turtuoliai supranta, kad rytinė mankšta padeda susikaupti, būti produktyvesniu ir laimingesniu.

6. Jie nepramiega žadintuvo skambučio.

Daug sėkmingų verslininkų yra vyturiai. Jie mėgsta pirmi pasitikti dieną ir neleidžia sau pramiegoti bei pavėluoti į darbą.

7. Jiems niekada nėra nuobodu.

Sėkmingi žmonės niekada nepasiduoda nuoboduliui, nes visada mato galimybes mokytis ir pažinti kažką naujo. Jie susitinka su naujais žmonėmis, lanko kursus, skaito knygas ir augina savo žinias ir gebėjimus.

Visą originalų straipsnį skaitykite čia

 

 

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (1)

  1. Taip,tiesa Taip,tiesa rašo:

    Milijonieriu vienas tikslas ir vienas dievas-pinigai.Jie nera laimingi zmones.


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...